Zostáva do súťaže

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Dve výkonnostné kategórie

Súťažiaci si budú môcť vybrať z Elite a Sport kategórie podľa kritérií uvedených nižšie.
e

3 workouty pre všetkých + finále

Každý účastník bude mať možnosť ukázať svoj natrénovaný výkon minimálne v troch workoutoch.

Finančné a vecné výhry pre víťazov

Víťazi Elite kategórie si rozdelia finančné výhry v hodnote 1000eur. Pre všetkých víťazov sú pripravené ceny od našich sponzorov.

Registrácia je spustená!

Na Proton Wars 2018 nie je nutné natáčať a zasielať žiadne kvalifikačné videá. Kategóriu si vyber podľa  kritérií, ktoré sú uvedené nižšie, a hlavne s registráciou dlho nečakaj. Prihlasovanie funguje systémom „kto sa skôr prihlási, ten má isté miesto v súťaži“. V Elite kategórii sú finančné výhry, no aj v Sport kategórii môžete očakávať hodnotné ceny v celkovej hodnote 1000 eur. Podľa nižšie uvedených štandardov sa rozhodni, do ktorej kategórie sa prihlásiš. Ak nevieš svoj čas na Diane, maximálny snatch alebo 2k row nechaj políčko prázdne. Po vyplnení registračného formulára čakaj na ďalšie inštrukcie emailom.

Registračný formulár atléta

5 + 1 =

Hlavný organizátor

Za celý CrossFit Proton tím sme nesmierne radi, že po sérii interných ale aj externých súťaží (ako napr. CrossGym Liga) organizovaných v minulosti, sme sa rozhodli v roku 2018 zorganizovať celoslovenskú súťaž pre všetkých nadšencov CrossFitu a súťaženia v ňom. Nechceme, a ani to nebudeme hrať na žiadnu internacionálnu senzáciu. Našou snahou bude skôr zorganizovať a zabezpečiť profesionálnu súťaž, ktorú ste u nás mohli zažiť vrámci spomínanej CrossGym ligy, konajúcej sa v našom gyme. Každoročne organizujeme internú zimnú súťaž, ako aj “CF Open Saturday Night Lights”, ktorých sa zúčastňujú desiatky našich členov. A aj na ich prianie, sme sa rozhodli zorganizovať súťaž, ktorá bude určená pre súťažiacich z celého Slovenska, a veríme, že splní Vaše, ako aj naše očakávania. Už teraz sa na Vás všetkých tešíme!

 

Kvalifikačné štandardy pre Elite kategóriu

Tieto štandardy Ti majú pomôcť vo výbere vhodnej kategórie. Samozrejme, že si môžeš vyskúšať zasúťažiť v Elite aj v prípade, že niektorý z daných štandardov nespĺňaš. Je to len odporúčanie, podľa ktorého si môžeš slobodne rozhodnúť.

Hľadáme rozhodcov a dobrovoľníkov

Kvalitná súťaž stojí a padá na dobrom organizačnom tíme. Práve preto sme si vedomí ťažkej práce, ktorú počas súťaže všetci účastníci tímu musia odviesť. Záleží nám na tom, aby ste boli za svoju prácu patrične odmenení. Každý účastník organizačného tímu, či už rozhodca alebo dobrovoľník, od nás dostane darčekový poukaz v hodnote 25eur od nášho hlavného sponzora.

Chcem sa prihlásiť do organizačného tímu

10 + 4 =

PARTNERI

Ak máte záujem stať sa partnerom Proton Wars 2018, napíšte nám na crossfitproton@gmail.com

Najčastejšie otázky

Kedy začína registrácia na súťaž a čo je potrebné splniť?
Registračný formulár bude k dispozícii od 16.4.2018. Na výber kategórie slúži tabuľka kvalifikačných štandardov vyššie. Prihlasovanie uzavrieme po naplnení jednotlivých kategórií.
Koľko bude stáť registrácia na súťaž?
Registračný poplatok za Elite kategóriu bude 40eur. Pre Sport kategóriu bude 30eur. Každý účastník dostane „competitor entry package“ a pre víťazov máme pripravené finánčné aj vecné ceny.
Kde bude prebiehať súťaž?
Súťaž bude prebiehať v úplne nových priestoroch CrossFit Proton.
Ako sa dozviem, či som sa kvalifikoval?
Po vyplnení registračného formulára Ti zašleme email s platobnými informáciami. Po obdržaní platby dostaneš ďalší potvrdzujúci email, že si úspešne prihlásený/á na súťaž.
Nenašiel si odpoveď na svoju otázku?
Napíš nám email na crossfitproton@gmail.com a my sa Ti pokúsime čo najrýchlejšie odpovedať a zároveň Tvoju otázku pridáme sem, ak by mohla pomôcť aj ostatným.