Súkromné tréningy

100% pozornosť trénera 1 na 1 so svojim klientom

 

Prečo súkromné tréningy?

Jedným z hlavných prvkov CrossFitu je práca v skupine, ktorá Ťa motivuje k dosiahnutiu lepších výsledkov. No plne si uvedomujeme, že práca v skupine nemusí byť pre každého. Či už máš špecifické požiadavky na svoj tréning, poprípade zranenie, z ktorého sa zotavuješ, alebo len chceš mať neustály dohľad trénera počas celého tréningu len na Teba, súkromné tréningy s našimi trénermi zabezpečia najlepší výsledok. Nakoľko trénujeme a prispôsobujeme tréningy desiatkam klientov rôznych vekových, výkonnostných a zdravotných kategórií, vieme určite nájsť vhodné cvičenie aj pre Vás.

Tréner nastaví tréningový plán presne na potreby či už z dlhodobého pohľadu zdravia, alebo napríklad s prihliadnutím na nadchádzajúci športový výkon (polmaratón, Spartan race, tenisový turnaj a pod.).

Výhodou súkromných tréningov je hlavne flexibilita a prispôsobenie sa časovým možnostiam klienta. U nás je možné pracovať s trénerom v minimálnej dĺžke desiatich tréningov.

Prečo súkromné tréningy v Protone?

  • skúsení tréneri schopní prispôsobiť tréning schopnostiam klienta na základe dlhoročných skúseností
  • vybavenie gymu na svetovej úrovni, vďaka čomu je klient neustále vystavovaný novému stimulu, ktorý prináša želané výsledky
  • možnosť skombinovať s nutričným poradentstvom a pravidelným meraním na InBody stroji
  • dlhodobý plán tréningu zameraný na konkrétne potreby klienta
  • nesľubujeme žiadne zázraky ani telo do plaviek za dva týždne
  • čo však sľúbiť vieme je 100% pozornosť na každého individuálneho klienta a dosiahnutie jeho cieľov

Mám záujem o súkromné tréningy v Protone

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Ako ste sa o nás dozvedeli?