Je streda, skoro ráno, namiesto uspokojenia rannej erekcie musím vstať, umyť sa, obliecť a ísť do práce. Vonku je už zima, pretože leto je nenávratne preč a je úplne jedno, že musím prejsť len pár metrov k autu. Opozeranému a ojazdenému autu, pretože na nové jednoducho nemám. Vyberiem sa na cestu, ktorú by som odšoféroval aj so zatvorenými očami, a na ktorej konci ma čakajú rovnako opozerané tváre bláznov, ktorí zrejme nedokážu spať a tak sa na nich budem musieť tri hodiny usmievať a tváriť sa, že je všetko ok. No nie je, pretože v ruke som chcel teraz držať niečo iné a nie kľúče od gymu.

V tréningovom pláne sú „len“ split jerky, takže sa musím pripraviť na vyčítavé pohľady vyjadrujúce nikým nevyslovenú vetu:“A to je naozaj všetko?!“ Áno, naozaj je, alebo mám k tomu pridať ešte kotrmelce?! Tri nekonečné hodiny snáď ako tak ubehnú a keďže poobede bude gym zaplavený sopľavými uškriekanými deckami, tak musím cvičiť ráno. Unavený, rozbitý a frustrovaný, vyhnúť sa však tomu nemôžem, pretože prídu moji tréningoví partneri a nechce sa mi vysvetľovať im, že jednoducho dnes nemám náladu sa nadrapovať s činkami. Okrem toho na dvojhodinové tréningy som už starý, slabý a moja nádej na zlepšenie zhasla s vianočnými svetlami v roku 2013…

Tak takto nejako by to vyzeralo keby som trpel depresiami a to, čo robím by ma nebavilo ani trochu, tie časy našťastie skončili spolu s mojou „kariérou“ v jednej nemenovanej korporácii. Pevne verím a dúfam, že si všetci uvedomujete, že slová v kurzíve boli skutočnou fikciou, boli viac než nadnesené a najmä nezaložené na pravde, pretože ja mám svoje auto rád, aj keď nie je tak celkom moje.

Ešte radšej mám Vaše tváre a je úplne jedno či tie ranné, alebo poobedné a úplne najradšej mám keď Vás môžem niečo naučiť. A je mi úplne jedno, či to je zhyb, muscle up, kotúľ, alebo split jerk. Depresiami rozhodne netrpím, no presvedčte sa, či sa netýkajú niekoho z Vašeho okolia, pretože od depresii je už len malý krok k (seba) deštrukcii.

[wod]10x Each 90sec:
1 Split Jerk[/wod]

Ženy treba ľúbiť, no ženám treba aj vzpierať, takže dievčatá nenechajte sa split jerkami odradiť.