Fakt si myslíte, že po ľahkej (a u niektorých aj rýchlej) Nancy by sme Vás zabili na druhý deň ďalšou nepríjemnou dievčinou?! Ok, keby to záviselo len odo mňa, tak by to reálne bolo, ale na Vaše šťastie sme na programing dvaja, a Tina sa v tomto prípade rozhodla, že „girls just want to have fun“, a tak sme z nudnej Cindy spravili zábavnejšiu Cyndi (ak nerozumiete, pozrite si video).

Dĺžka workoutu ostáva nezmenená, ale klasické zhyby sme vymenili za chest to bar zhyby, tak aby si užili aj Vaše bradavky, nie len Vaše brady. Samozrejme nie vždy musí ku kontaktu bradaviek s hrazdou (tou kovovou, pre istotu) dojsť. Ale keďže predpokladáme, že stihnete dosť veľa kôl, minimálne raz by sa to mohlo podariť, bez ohľadu na veľkosť hrudného koša.

Na veľkosti bude rozhodne záležať pri wall balloch, pretože je všeobecne známe, že Tým vyšším z Vás sa wall balls hádžu ľahšie. Rovnako bude záležať aj na váhe lopty, ktorú si na workout vezmete, pretože desať síce nie je veľa, no 10 x 10 je už o niečom inom.

A keďže 10 x 15 je ešte viac, asi viete aký ťažký by ste mali mať…kettlebell. Tak aby ste si schuti zaswingovali a zabavili sa v čo najväčšom počte kôl úplne všetci, pretože občas aj „boys want to have fun“!

[wod]AMRAP 20:
5 Ch2B Pull ups
10 Wall balls (9/6)
15 KB Swings (24/16)[/wod]

S touto Cyndi si určite užijete viac zábavy ako s tou s mäkkým…i.