Mama mi vždycky vravela „nemíňaj a radšej si odlož“, mama mi vždycky vravela „pred zotmením nech si doma“, mama mi vždycky vravela „neutekaj od prestretého stola“, mama mi vždycky vravela „keď Ťa bijú, utekaj“. Aj keď na tú poslednú radu si vždy spomenula až keď som prišiel domov s monoklom, alebo rozbitým nosom, keďže biť som sa nevedel a utekať som nevládal, rady od mamy boli a sú vždy na nezaplatenie.

Nemusíte mať obavy, zajtra nie je deň matiek, tá moja má však narodeniny a tak som si ju dovolil spomenúť aj v komentári, snáď mi to nebudete mať za zlé?! Tak ako nám snáď nebudete mať za zlé, že v pondelok budete, okrem iného, behať.

Beh to nebude dlhý a v podstate je to pre Vás veľmi dobre známy okruh okolo gymu, ktorý však tentokrát neodbehnete vrámci rozcvičky, ale na čas. A Vašou snahou bude dosiahnuť čo najkratší čas, preto by ste mali výhodu poznania prostredia využiť čo najlepšie. Zákruty vyberať pod správnym uhlom, popreskakovať všetky výmole, vyhýbať sa všetkým možným prekážkam a dať do toho všetko až do posledného metra, pretože Váš čas sa zastaví až pri dobehnutí do gymu, nie dva metre pred ním.

Druhá časť tréningu bude mať doplnkový charakter a prioritou bude kvalita prevedenia jednotlivých cvikov, keďže už nebudete pod stresom z toho, že niečo robíte na čas, aj keď pre niektorých to bude zrejme „mission impossible“.

[wod]1) 1k Run For Time

2) 4 Rounds NOT For Time:
15 GHD Hip Extentions
30sec L-Sit Hold
30sec Handstand Hold
15 Y Raises+ 15 T Raises[/wod]

Moja najobľúbenejšia pieseň o mame od jednej z dvoch najlepších slovenských kapiel.