Po smiechu býva plač, po práci pláca, po búrke pokoj, po prvom rande sex a po prvom sexe opäť plač, alebo druhé rande (štatistiky nepustia). Takže je viac než logické, že po pondelkovom workoute šprintového charakteru príde v utorok workout, ktorý Vás zamestná na dlhšie. Ťažko povedať, či sa po ňom tiež rozplačete, slabšie povahy už možno počas neho, ale ľahké to nebude pre nikoho.

Nechcem nikoho strašiť a už vôbec nie odradiť od účasti na jednom z utorkových tréningov, ale pripravte sa na to, že stred tela a spodný chrbát budete mať po workoute ako v ohni. Problém môže nastať aj v šatni po tréningu, kedy budete pravdepodobne potrebovať pomoc k tomu aby ste sa vyzliekli, keďže wod bude rovnako náročný aj na úchop. V dámskej šatni to môže byť ešte celkom príjemná predstava, v tej pánskej…každému podľa chuti.

A prečo práve úchop?! Madlo vesla musíte držať v dlaniach, pri TTB sa musíte udržať na hrazde, a mŕtvy ťah bez chytenia činky jednoducho nespravíte. Jediné čím budete hýbať bez použitia rúk, je Váš rozum. A rozhodne by ste ním mali hýbať už od začiatku, pretože ak to preženiete s váhou na činke, alebo si včas nezačnete deliť TTB, tak ten workout nebude len na dlhšie, ale stane sa z neho nekonečný príbeh.

[wod]3 Rounds for time of:
800m Row
25 TTB
25 Deadlifts (102,5/70)[/wod]

Spomínal som hlavu, a okrem rozmýšľania bude pri TTB dôležitá aj jej pozícia. Viac sa dozviete vo videu.