V apríli ste mali príležitosť presvedčiť sa o tom, že bieli muži a ženy skákať jednoducho vedia. O niektorých veciach je však lepšie presvedčiť sa aj niekoľkokrát (obzvlášť o tých príjemných), a tak si aprílové skákanie zopakujete aj v septembri.

Vyskakovať vie naozaj každý, najmä anonymne na sociálnych sieťach, no skákať na box je pre mnohých oveľa náročnejšie, či už z fyzického, alebo aj z duchovného hľadiska. Na zdolanie box jumpov, alebo čohokoľvek z čoho máte obavy, je dôležité v prvom rade potlačiť strach v hlave. Vo štvrtok máte k tomu ideálne podmienky, keďže práve tento deň je dňom pozitívneho myslenia.

Teraz netvrdím, že k skoku na box si stačí v hlave povedať „ja to dokážem“, pretože ak sa dostatočne neodrazíš a do skoku nezapojíš aj svoju telesnú schránku, tak jediné čo dokážeš bude zahryznutie do boxu, a ver mi, že box nie je a nikdy nebol na zahryznutie. Stačí sa však trochu viac sústrediť, spojiť hlavu s telom a určite to zvládnete ľahšie. A možno oveľa ľahšie ako v apríli, koniec koncov to je aj cieľom štvrtkových throwbackov, prekonať samého seba, nie ostatných.

[wod]TBT 21.4.2018
4 Rounds for time of:
15 High box jumps
400m Run[/wod]

Stručné a výstižné…