Myslím, že Vám dobre padne, keď jeden deň necháme činky a iné ťažké predmety oddychovať. Jednak preto, že stredajší večer Vás pravdepodobne oberie o veľmi veľa síl a energie, a najmä preto, že máte za posledné dva dni za sebou dva ťažké workouty. Áno, áno ja viem, že je Open a Vy sa cítite super silní, ale niekedy nezaškodí ubrať nohu z plynu a dať priestor veciam, na ktoré bežne neostane čas.

Presne v tom duchu sa budú niesť štvrtkové tréningy. Je síce pravda, že prvý cvik, ktorým budú sit ups robievame pomerne často, ale pred blížiacim sa letom 2019 ich jednoducho nikdy nie je dosť. Po nich posilníte Vaše spodné chrbty, zadky a zadné stehenné svaly prostredníctvom cviku nazývaného „good mornings“, a je úplne jedno či prídeš na tréning ráno, alebo poobede. Je síce pravdou, že k nim tú činku potrebovať budete, ale skôr len ako závažie.

Posledným cvikom do nepáru bude chôdza na rukách, z troch spomínaných cvikov zrejme ten najťažší a najnáročnejší. Zvládnuť tento gymnastický cvik si vyžaduje naozaj hodiny a hodiny trénovania. A keďže nepredpokladám, že sa vrámci obedovej prestávky pokúšate v „open spaceoch“ chodiť na rukách, tak by ste na štvrtkovom tréningu nemali chýbať.

[wod]4 Rounds for time of:
30 Abmat Sit Ups
30 Good Mornings (20/15)
30m Handstand Walk[/wod]

Richa sme spomínali v pondelok v súvislosti s lanom, spomeňme ho aj v súvislosti s HS walkom. K jeho výkonu treba povedať len toľko, že trpezlivosť a dôvera vo svoje schopnosti „ruže“ prinášajú. A niekomu z Vás možno prinesú práve HS walk.