Pondelok sme odštartovali rýchlo a intenzívne, v utorok budeme v intenzite samozrejme pokračovať, no tentokrát bude trvať o čosi dlhšie. Približne päťkrát dlhšie, no hlavne rovnako dlho pre všetkých, tak aby ste si nemohli nič závidieť (za závisť v priestoroch šatní a spŕch neručíme).

V 25 minútovom AMRAPe, budete klikovať, sit upovať a veslovať. Ja viem, že všetci ste si z troch vymenovaných cvikov zapamätali len kliky, obzvlášť tí, ktorí ste boli na tréningu aj v nedeľu. Áno, budete klikovať zas a znova, lebo dobrých klikov nie je nikdy dosť. Tie utorkové síce nebudú také zábavné ako nedeľné, keďže si po každom jednom nebudete tlieskať, no ak by Vám to chýbalo pokojne si dajte jeden mohutný potlesk po každej dvadsiatke. Nikto Vám to nebude vyčítať.

Jednak na to nebude čas a jednak nikto nedá taký potlesk človeku, ako človek človeku. Standing ovation si však odpustite, pretože po klikoch nasledujú sit ups, čiže vstávať budete zbytočne. Ja viem, že najmä páni sú na ranné zbytočné vstávanie zvyknutí, ale na čo si ho spôsobovať ešte aj počas tréningu?! Aj tak by Vám počas veslovania len zavadzalo a Vy sa predsa potrebujete sústrediť aj počas toho, ako budete zbierať jednu kalóriu za druhou.

[wod]25min. AMRAP:
20 Push ups
30 Sit ups
40 Cal. Row[/wod]

Hovorí sa, že „zlý začiatok, dobrý koniec“, no v prípade veslovania, to až tak neplatí, posúďte sami: