V piatok to bude prioritne o ťažkých váhach s krátkou, ale o to intenzívnejšou gymnastickou bodkou na záver. Spoločným ukazovateľom bude číslo 4, pretože toľko sérii, resp. pokusov budete mať na každý z troch cvikov.

Začnete tým, z hľadiska prevedenia najľahším, no z hľadiska váhy tým najťažším, back squatmi. 12 opakovaní síce nie je veľa, no 12 ťažkých opakovaní možno prekvapí aj tých najväčších milovníkov drepov. Tak ako prekvapilo 12 opíc nezlomiteľného Johna McClanea, teda Brucea Willisa.

Pokračovať budete thrustrami, pri ktorých zrejme z činiek nejaké to kilečko uberiete, pretože už nebude stačiť s činkou len vykonať drep, ale dostať ju jedným súvislým pohybom nad hlavu, tak ako Patrick svoju „Baby“ v Hriešnom tanci. Pozor si však dajte aby Vás činka neroztancovala viac ako treba, lebo potom ostanete sedieť v kúte a ani Patrick Vám z neho nepomôže.

Pri treťom cviku budete môcť predviesť aké máte pevné….stredy Vašich letom ošľahaných tiel. Po dlhšej dobe dostane priestor L-sit a nás bude zaujímať ako dlho dokážete v tejto pozícii vydržať. K dispozícii máte síce 4 pokusy, no byť Vami sústredím sa najmä na prvé dva.

[wod]Back squat 3-3-3-3 reps
Thruster 3-3-3-3 reps
4 Attempts for a max L-sit hold for time[/wod]

Ak ešte nie si vo veku, kedy už nedokážeš udržať moč a myšlienku, tak udržať L-sit by nemal byť problém, alebo…?!