Tento týždeň sa prenesieme do obdobia, kedy ste chodili vymieňať nechcené a nepochopené vianočné dary, a pomaly ale isto ste si začali spisovať svoje predsavzatia na rok 2018. Na dary si zrejme už ani nespomeniete, pretože žijeme v dobe mamonu a od vtedy si sa potešil/a darmi už XYkrát, dokonca praktickejšími, krajšími a zrejme aj drahšími. Veď nikto Ti nedá krajší dar ako Ty sám/a sebe.

Ale dosť o daroch, viac ma zaujímajú tie Vaše predsavzatia. Rok sa totiž prehupol do svojej druhej polovice a už by sa patrilo mať niektoré z nich splnené…alebo minimálne prehodnotené, ak si pri ich spisovaní trochu uletel a roztečený ako poleva vianočných koláčov si si dal len tie nesplniteľné.

Takým tradičným predsavzatím býva po sviatočnom obžerstve úprava hmotnosti, lebo ľahšie sa zhadzujú kilá ako odmieta babičkina šťavnatá a dobre vyťahaná štrúdľa (zavinuté cesto naplnené zväčša sladkou náplňou, ako napr. makom, tvarohom, atď., pozn. redakcie, pre istotu), však?! Ak patríš aj Ty k tým nešťastníkom, ktorí nevedia povedať babke nie, tak toto predsavzatie si zrejme vďaka Nutrition Challenge môžeš odfajknúť, alebo radšej odškrtnúť, aby ste si nedávali mobily, notebooky a ktovie čo ešte do úst.

Určite sa medzi Vami nájdu aj takí (ja viem minimálne o dvoch), ktorí si povedali, že v roku 2018 chcú rozhodne zvládnuť svoje prvé TTB, alebo ich chcú vedieť spraviť vo workoutoch rýchlejšie?! A práve štvrtkový WOD Ti ponúkne obrovskú príležitosť otestovať sa ako si od splnenia svojho predsavzatia ďaleko. Ak TTB nevieš, možno zistíš, že to už neplatí, a ak si myslíš, že ich máš zvládnuté, tak sa presvedč, či ich zvládneš spraviť napríklad 21 unbroken. Testovanie Vám tak trochu sťažia sumo deadlift high pully, ktoré pekne s TTB vystriedate v pomere 1:1. Zvládneš to lepšie ako v decembri?!

[wod]TBT 29.12.2017
For Time:
21-15-9
TTB
SDHP (42,5/30)[/wod]

K TTB sa dá dopracovať rôznymi technikami, stačí len prísť na to, ktorá Ti najviac vyhovuje, možno to bude práve táto: