V živote muža má hodnotenie ideálu ženskej krásy niekoľko vývojových stupňov. V prvom, nazvime to „bujarom období“, kedy muž zistí, že jeden z jeho údov dokáže meniť veľkosť (v tom čase ešte na povel), je v hodnotení ženskej krásy muž najskromnejší, pretože mu stačí keď sa objekt jeho túžob hýbe a dýcha. Je naozaj dôležité aby dotyčná vykazovala tieto prejavy súčasne, pretože len dýchanie naozaj nestačí.

Neskôr, keď už vie svoj teleskopický nástroj lásky ako tak ovládať a objaví filmy pre dospelých, zistí, že by láska jeho života mohla mať aspoň reprezentatívne prsia. V tom čase si ešte nahovára, že čím väčšie, tým lepšie, no len do momentu kým sa nezoznámi s potencionálnou svokrou a uvedomí si, že „aká matka, taká Katka“ sa nehovorí pre nič za nič, a jedného dňa bude tie krásne veľké prsia hľadať „proklate nízko u pasu“.

Toto obdobie však netrvá dlho a muž po niekoľkých rokoch naozaj tvrdej puberty zistí, že žena má aj iné krásy ako prsia a niektoré dokonca aj funkčnejšie. A tak si začne „lásku svojho života“ vyberať podľa kvality jej zadku. Tu sa kritéria hodnotenia krásy zrejme rozchádzajú, pretože sú muži, ktorých aj veľká riť dokáže očariť, potom sú muži, ktorý hľadajú menšie ale šikovnejšie, a sú tiež muži, ktorí konečne zistia, že sa im páčia viac malé a pevné zadky, inými slovami tie mužské.

Našťastie však každý muž jedného dňa dospeje, dobre takmer každý, a zistí, že žena, ktorú si vybral, alebo si vybrala ona jeho, sa mu bude páčiť aj keď sa na jej tele podpíše čas iným spôsobom akoby si prial. Pretože pochopí, že krása má veľa podôb a niekedy stačí keď sa Ťa žena opýta ako sa máš, alebo Ti len tak krásne a dobrovoľne vy….
…žehlí košeľu, alebo ešte krajšie navarí, alebo Ti jednoducho povie, že si pre ňu tiež krásny, hoci máš brucho väčšie ako kedysi a semenníky „proklate nízko u kolen“.

Ak si však ešte do tohto štádia nedospel a stále si potrpíš na pekných zadkoch a prsiach, stredajší tréning je pre Teba ako stvorený, pretože čo môže byť pre tieto partie lepšie ako kombinácia squat snatchov a klikov?! Ženy by sa tréningu mali zúčastniť rozhodne tiež, veď jedného dňa si možno nájdete niekoho kto Vašu krásu ocení viac, a mali by ste byť na to pripravené.

[wod]For time:
21 Squat snatches (35/25)
42 Push ups
15 Squat snatches
30 Push ups
9 Squat snatches
18 Push ups[/wod]

Ideály krásy prvých dvoch období boli v roku 2003 takto krásne zhudobnené. V tom roku chcel byť minimálne každý tretí muž domácim „kutilom“ a každý druhý začal odoberať časopis „Urob si sám“. „Push me“ budete však určite potrebovať pri klikoch aj Vy, takže ak hľadáš pointu, tak tá tam rozhodne je.