Regionálky sú v plnom prúde, to ste si ale asi všimli, takže sa nemusím snažiť vzbudiť vo Vás predstieraný moment prekvapenia. Veď v živote sa napredstierate viac než dosť…muži predstierajú city, aby im ženy mohli predstieranie oplatiť a neuraziť ich egá.

Späť k Regionálkam, oproti minulému roku prešli výraznou obmenou, no aj napriek tomu má na nich Slovensko opäť svoje zastúpenie, tentokrát v ženskej kategórii. Všetci samozrejme držme palce a hlavne sa modlime aby sa Karin mohla kvalifikovať na Regionálky aj nabudúce, a hlavne skôr ako o štyri roky.

Vy nateraz workouty z Regionals skúšať nebudete, ale aby Vám nebolo ľúto, máme pre Vás sériu workoutov z online Games kvalifikácie pre Masters kategóriu. Prvým z nich bude AGOQ WOD s poradovým číslom 2, ktorý je krásnym štvrokolovým coupletom kombinujúcim chest to bar zhyby a cleany. Zhybov je v každom kole 25, cleanov „len“ 5, to znamená, že by ste sa mali workoutom prehrýzť rýchlejšie ako nedeľným obedom. Len pre predstavu Vám prezradím, že najrýchlejší mužský čas vo vekovej kategórii 35-39 bol 6:21. Kto si trúfa?!

[wod]AGOQ Workout 2, 4 rounds for time of:
25 Chest to bar pull ups
5 Cleans (110/77.5)[/wod]

Tak ako počas Openu aj pri kvalifikačných workoutoch je potrebné dodržiavať štandardy, tu sú tie pre WOD s poradovým číslom 2: