Pre bežného človeka, by kombinácia KBs s pistols znamenala istú smrť. Niet sa čo čudovať, v ich očiach by obe slová vnímali len ako zbrane. A ak by prežili výstrel z pištole, tak by ich dorazil KB, ktorý by im pristal na hlave. Lebo človek je síce tvor rozumný, ale niekedy vymyslí veci, pri ktorých rozum zastáva.

Vy sa v sobotnom workoute zastavíte jedine počas trojminútovej pauzy medzi tromi päťminútovými kolami. V nich budete v podstate postupovať takmer ako pri Open workoute 18.5, no s tým rozdielom, že tentokrát budete počet opakovaní navyšovať vždy o 2 opakovania, a nie o tri. Rozdiel bude aj v cvikoch a ich počte, i keď drepom sa nevyhnete ani v sobotu.

Dva z nich budú so spomínanými KB, konkrétne SDHP a Swingy. Pri SDHP si dávajte pozor na techniku a tiež na zuby, chceme od Vás síce intenzitu, ale doslova zahryznúť sa do toho nemusíte. Pri swingoch zase pozor na hlavičky, tie ktoré máte na krku. Obzvlášť ak Ti to nevyjde s tými zubami, štrbavý si ťažko niekoho nájdeš, a štrbavý a hlupučký zároveň, už vôbec nie. A to, či vieš alebo nevieš spraviť drep na jednej nohe, už nebude nikoho zaujímať.
My však tie drepy chceme vidieť a tak nám ich príď v sobotu ukázať, a možno sa Ti aj na zúbok pozrieme?!

[wod]3 Rounds of 5min AMRAP/3min Rest: 
2-4-6-8-10-….
KB SDHP
KB Swing
Pistols[/wod]

Pistols Ti stále nejdú podľa Tvojich predstáv?! Čo tak skúsiť túto päťdňovú výzvu a možno Ti tiež pomôže k Tvojim prvým drepom na jednej nohe…