Ja neviem či je to karma, alebo len blbá zhoda náhod, ale zase raz som natrafil na silno motivačný portál, v ktorom nájdete „úžasné rady“ k tomu ako obohatiť svoj zúfalý život. Áno, ak si si to doteraz neuvedomil tak Tvoj život je zúfalý, a na to aby sa to zmenilo jednoducho potrebuješ rady, o ktorých si doteraz ani len netušil.

Motivačný-muž.sk Ti napríklad poradí 10, slovom desať, spôsobov ako sa dokážeš vysporiadať s negatívnymi ľuďmi. Reálne sa však dopracuješ len k štyrom, pretože za tento autorom označený bombový článok musíš zaplatiť, ak sa chceš dozvedieť všetkých desať spôsobov. Ušetrím Ti čas a peniaze, je len jeden spôsob ako sa vysporiadať s negatívnymi ľuďmi, pošli ich do riti, napriamo, bez servítky a navždy. Tento spôsob je aplikovateľný na všetky rôzne skupiny ľudí, ktoré Ťa nejakým spôsobom otravujú.

Ďalším skvostom je napríklad článok s 15timi citátmi, ktoré Ťa vraj prinútia začať si svoj život užívať plnými dúškami tu a teraz. Ja neviem ako autor, ale mňa osobne čítanie citátov neprinúti k ničomu a ak je to pre neho vrchol užívania si života, tak je ten jeho život dosť smutný. Veď na čo potom ľudia „vymysleli“ hudbu, tanec, umenie ako také, šport, sex?!

Úplne posledným skvostom v autorom zozname je citát „Zomri so spomienkami, nie s nesplnenými snami…“. Ruku hore kto vie kedy zomrie?! Ruku hore kto si po splnení niektorého zo snov, nevysníva ďalší?! Ja teda rozhodne nie, a keďže po smrti si už zrejme nespomenieš na nič, ži radšej tak, aby mal kto na Teba po smrti spomínať, ideálne v dobrom.

My pre Teba v sobotu nemáme žiadne rady a návody, ale „len“ 15 minút, ktoré Ti hlavu vyvetrajú oveľa viac a pozitívnejšie ako všetky veršíky, citátiky a iné múdrosti. Stačí prísť na tréning a hodinu sa sústrediť na veslovanie, kliky a swingy.

[wod]AMRAP 15:
10 Cal Row
15 Push Ups
20 KB Swing (24/16)[/wod]

„Nesmieš robiť chyby, musíš myslieť pozitívne, robiť všetko naplno“….bullshit!!! Len ten kto padne na hubu, vie ako sa postaviť na nohy, len ten kto vie čo je neúspech sa dokáže tešiť z úspechu, akéhokoľvek…