Chcel by si prísť zajtra na tréning a rád by si si prečítal, čo Ťa na ňom čaká?! Tak to si sa môj milý spamätal príliš neskoro, lebo zajtra skupinové tréningy nemáme a nevedieme. V sobotu budete totiž „len a len“ vzpierať, pretože nás čaká už v poradí štvrtý ročník súťaže Proton Majstrovstvá vo vzpieraní, na ktoré si sa mohol prihlásiť v dostatočnom predstihu. Ak si tak neurobil, môžeš celú sobotu plakať do vankúša.

Vy, ktorí ste tak všal urobili vedzte, že pravidlá ostávajú nezmenené a sú veľmi jednoduché: tri pokusy na snatch a tri pokusy na clean and jerk. Rátajú sa tie váhovo najťažšie pokusy a celkové body sa prerátajú koeficientom zohľadňujúcim Tvoju telesnú váhu. Komenty uverejňujeme pravidelne o 18:00, máš do zajtra dosť času na to aby si nejaké to kilečko zhodil ak chceš vážiť čo najmenej a mať tak miernu výhodu.

Keďže nie sme ortodoxní vzpierači, v pravidlách budeme benevolentnejší a nepotrpíme si aby ste dané disciplíny predviedli aj s drepom, hoci vzpierať bez drepu je podobné ako sex s kondómom, zachráni Ťa, ale neprecítiš to dokonale. Tešíme sa na Vaše nové PRka!!!

[wod]3 x Snatch
3 x Clean and Jerk[/wod]

Ak by sa náhodou stalo, že Ti Tvoje tri pokusy nevyjdu podľa Tvojich predstáv, takýto camp by Ti ich možno mohol pomôcť splniť. Alebo len uber zo svojich nárokov, vždy máš minimálne dve možnosti…