Milí moji, dnes choďte spinkať o niečo skôr, pretože vo štvrtok od Vás budeme očakávať hrdinské výkony. Ja viem, že tie od Vás asi dnes večer očakávajú aj Vaši partneri, no skúste si to zariadiť tak aby ste boli v posteli už pred desiatou. Ideálne už umytí, utretí a uspokojení. Ak neviete akým spôsobom to dosiahnuť, skúste vynechať spoločnú večeru, veď v stredu to hrať na romantiku nemusíte, cieľ je všetkým zúčastneným stranám jasný.

Jasný bude aj vo štvrtok, v ktorý sa vrátime k notoricky známemu hero workoutu menom Nate. Stretli ste s ním už niekoľkokrát, no viete veľmi dobre, že v každom workoute je čo zlepšiť aj keby ste ho absolvovali desaťkrát po sebe. Pri Nateovi to môže byť primárne počet dosiahnutých kôl v priebehu 20 minút, alebo povedzme v upgrade jednotlivých pohybov. Robil si naposledy namiesto muscle upov zhyby?! Možno si už tentokrát na muscle up trúfneš?! Mal si pri HSPU pod hlavou dva abmaty?! Čo tak vyskúšať to s jedným?! Alebo stačí keď si vezmeš ťažší KB a stihneš minimálne toľko kôl ako naposledy. Príležitosť dostane naozaj každý…

[wod]TBT 24.6.2016 – **NATE**
AMRAP 20:
2 Muscle ups
4 HSPU
8 KB Swings (32/24)[/wod]

Nate je vo svojej podstate gymnastický workout, ktorý si vyžaduje určitý skill. Ten je však škálovateľný a tak by Vás MU a ani HSPU nemali od účasti na tréningu odradiť.