Medzi filmovými superhrdinami by sme len ťažko našli výraznú ženskú postavu. Wonder woman?! Nehnevajte sa na mňa, ale tú si podľa mňa stvorili feministky len preto aby mohli aj ony ísť do kina na „superhero“ film. Catwoman?! Ďalší splnený sen, tentokrát nejakej zarytej fetišistky, ktorá sa chcela ľudstvo presvedčiť o tom, že obliekať sa do latexu je úplne normálne.

Znamená to, že ženy nemôžu byť hrdinkami?! Tak to teda ani náhodou, pretože poznám niekoľko žien, ktoré majú v sebe viac hrdinstva a odvahy ako väčšina mužov. Ich hrdinstvo nie vždy tkvie vo fyzickej sile, no hrdinu svaly z Teba neurobia, aj keď asi ťažko si vieme predstaviť Supermana s nadváhou.

Ženy už našťastie dávno nie sú len strážkyňami ohňa. Sú silné, odvážne, majú zmysel pre spravodlivosť a každú skrivodlivosť nenechajú bez povšimnutia. A čo je najlepšie?! Sú emancipované a to im umožňuje vykonávať povolania, ktoré boli do istej doby len výsostnou záležitosťou pánov. Medzi ne patrí aj policajná služba, v ktorej sa prvé ženy objavili až koncom 19teho storočia.

Či to bol správny krok nechám na posúdení každého z Vás, no keby sa tak nestalo tak Lesley Zarebny by možno dodnes žila a Vy by ste si dnes nečítali komentár k workoutu nesúceho jej meno. Žiaľ smrť si nevyberá podľa pohlavia a preto by ste mali k nedeľnému hero workoutu pristúpiť s minimálne rovnakou vážnosťou, ako povedzme k Murphovi.

[wod]**Lesley**
AMRAP in 35 minutes:
24 Jumping Lunges
24 Hollow Rocks
24 Air Squats
24 AbMat Sit-Ups
24 Burpees[/wod]

Edward mal nožnicové ruky, Vy budete mať nožnicové nohy, vlastne Vy po nedeľnom workoute zrejme nohy istý čas mať nebudete.