POČET MIEST JE OBMEDZENÝ. POSLEDNÁ MOŽNOSŤ PRIHLÁSIŤ SA JE DNES!

Posledné novoročné predsavzatie, ktoré absolvuješ

Každý rok ten istý príbeh. Všade ťa atakujú predsavzatia a tak si každý rok dáš cieľ, že už na sebe zamakáš. Kúpiš si lacné členstvo vo fitnesscentre za 19eur a 5 krát tam pôjdeš. Ale nič sa nezmení, lebo rok má 365 dní a tebe vydržalo predsavzatie dva týždňe. My máme skutočné riešenie.

Viac ako 150 úspešných príbehov

Naši členovia si plnia svoje sny a predsavzatia vďaka mnohoročným skúsenostiam našich trénerov a prepracovanému systému fungovania nášho programu.

kľudne môžeš mať viac cieľov, ale čo ti napadne ako prvé keď si povieš: "Chcem začať, lebo potrebujem .... "

Tri piliere úspechu

Ak chceš svoju postavu z pred 10tich rokov alebo len jednoducho schudnúť do plaviek a vyzerať dobre, len cvičením to nepôjde. My to vieme a naučíme ťa všetko potrebné aby si to zvládol aj ty.

Pilier 1: TRÉNING

Budeš poctivo trénovať s TRÉNEROM 3 krát do týždňa workouty, ktoré sú špeciálne navrhnuté, aby si videl okamžité výsledky a zároveň v zdraví zlepšoval svoju techniku a efektivitu pohybov. Vďaka tomu sa nedostaneš do rutiny a nezačneš stagnovať. Počas celých šiestich týždňov programu uvidíš neustály progres.

Pilier 2: STRAVOVANIE

Nastavíme spoločne stravovanie tak aby si od prvého týždňa pocitoťoval zmenu. Nie len v množstve energie, ktorú budeš vedieť využiť v tréningu a v svojom dni, ale aj na oblečení a v zrkadle. Táto časť je najťažšia lebo ju máš plne pod kontrolou len ty, ale vďaka neustálej kontrole budeš motivovaný splniť všetko potrebné.

Pilier 3: KONTROLA

Počas celého trvania programu budeš neustále v kontakte nielen so svojim trénerom ale aj s celou skupinou, ktorá je v tom s tebou. Tak zabezpečíme, že nezídeš z cesty  a budeš mať svoj progres pod kontrolou.

Neváhaj a prihlás sa

Sme skutoční ľudia, ktorí používajú fungujúci program na pomoc v tvojej premene zdravia, kondície a vzhľadu v uvoľnenom, zábavnom prostredí.

Získaj viac informácii a rezervuj si svoje miesto vyplnením formulára nižšie.

[contact-form-7 id="10865" title="predsavzatie"]

Čo hovoria naši členovia? 

Čítaj nižšie a presvedč sa, že v Protone dosiahneš výsledky.

ĽUTUJEM, ŽE SOM ZAČAL CVIČIŤ A SOM ZDRAVŠÍ

– ešte nikto nikdy v živote nepovedal

90% MIEST JE UŽ VYPREDANÝCH