CrossFit Kids/Teens

Najlepšia hodina dňa pre vaše dieťa alebo teenagera

„Práca s deťmi je ako sochárstvo: ak má byť finálny produkt perfektný, vyžaduje si to čas.“

Jeff Martin
Zakladateľ CrossFit Kids/The BrandX Method

Primárnym cieľom CrossFit Proton Kids programu je poskytnúť bezpečné, pozitívne a zábavné prostredie pre Vaše deti, v ktorom sa naučia nielen správne hýbať, ale budú motivované neustále sa zlepšovať a tešiť sa na každý ďalší tréning. Kids program je o prepojení zábavy a zdravého pohybu. Ten je pre dieťa kľúčový už od skorého veku, pretože včasné osvojenie si správnych pohybových návykov im dopraje aktívnejší a hlavne zdravší život v dospelosti. Všetky naše CrossFit Kids hodiny sú vedené skúsenými vyškolenými trénermi. CrossFit Proton je oficiálnym CrossFit boxom na Slovensku, ktorý zastrešuje CrossFit Kids/Teens program.

Mnohokrát sa deti snažia napodobniť svojich rodičov a naši dospelí členovia rozhodne dávajú perfektný príklad svojim deťom, že hýbať sa je zdravé v každom veku. Vďaka CrossFit Kids hodinám vieme dopriať rovnaký zážitok a správne vedenie aj mladšej vekovej kategórii športovcov.

Deti majú dostatok času na naučenie sa všetkého potrebného, a tiež osvojenie si pohybových aktivít, ktoré bohužiaľ dnešnou pretechnizovanou dobou počítačov a tabletov postupne strácajú. Vďaka profesionálne pripravenému programu sa zdokonalia v mechanike základných funkčných pohybov, zlepšia svoju kondíciu, obratnosť, zručnosť a v neposlednom rade aj silu. To všetko v príjemnom a zábavnom prostredí, kde sa budú stretávať s rovnako naladenými rovesníkmi, s ktorými sa nebudú nudiť ani minútu. A k tomu všetkému im pribalíme ešte dobrú náladu, pretože našim cieľom je, aby každé dieťa odchádzalo z tréningu s úsmevom a chuťou vrátiť sa čo najskôr späť.

Pre koho je CrossFit Kids/Teens?

CrossFit Proton Kids program je určený pre deti od 8 do 12 rokov a teenagerov od 12 do 17. Náš program je variabilný, zahrňuje funkčné pohyby, ktoré sa deti učia zážitkovou a zábavnou formou! Vďaka Kids/Teens programu sa zlepší kvalita ich života a zdravia, a tiež to bude mať pozitívny vplyv na ďalšie športy, ktorým sa venujú.

Ak máte záujem prihlásiť svoje dieťa alebo teenagera, vyplňte prosím dotazník vedľa tohto textu a pošleme Vám podrobné informácie o samotnom kurze. Tréningy budú prebiehať v pondelok a v stredu, v prípade zvýšeného záujmu budú pridané ďalšie termíny.

Aktuálne dostupné termíny:

Kids skupina(8-12): Pon/Str – aktuálne naplnené

Kids skupina(8-12): Ut/Štv – 16:00-16:50

Teens skupina(13-17): Pon/Ut/Str/Štv – 17:10-18:10 

 

Pre prihlásenie na skušobnú hodinu prosím vyplňte formulár

Chcem viac informácií o CrossFit Kids/Teens programe

Chceš zažiť najlepšiu hodinu tvojho dňa?

A okrem toho zlepšiť svoje zdravie, kondíciu, postavu a náladu?