Naši tréneri

Zoznámte sa s našim tímom

Trénovanie ľudí nie je pre nás len prácou ale zároveň nás to aj extrémne baví. Preto sa snažíme neustále zlepšovať, prinášať do tréningu nové prvky a systematicky pripravovať tréningový plán na dlhšie časové úseky. Zastávame názor, že treba ísť príkladom ostatným a náš trénerský tím dodržuje najvyšší možný štandard. Ako jediné zariadenie na Slovensku spĺňame celosvetový štandard a každý z naších trénerov musí mať za sebou minimálne CrossFit Level 1 Course s úspešne dokončenou skúškou. Dobrých trénerov z nás však robia práve hodiny trénovania denne a prax, ktorú tým získavame. Nadobudnuté skúsenosti nás neustále posúvajú ďalej a sme radi, keď je výsledok našej práce vidieť na našich klientoch. Za posledných šesť rokov sme odtrénovali neuveriteľných 11000 hodín.

Tina

CF-L3 certified CrossFit trainer/head coach

Tina Perlácová je športovcom celý život. Od malička sa venovala modernej gymnastike, neskôr prešla na športový aerobik, v ktorom je šesťnásobná majsterka Slovenska. V rámci svojej kondičnej prípravy sa zoznámila s CrossFitom, ktorý jej učaroval natoľko, že sa stal jej hlavnou činnosťou. Počas posledných rokov sa neustále vzdelávala, či už na stáži v „mekke“ CrossFitu v Bostone pod vedením najlepších CF trénerov na svete ako aj absolvovaním mnohých školení. Tina je jedinou držitelkou CF-L3 certifikátu na Slovensku a v našom gyme zastáva pozíciu hlavného trénera.

CF-L3 certified CrossFit trainer
CrossFit Kids trainer
CrossFit Movement and Mobility trainer
CrossFit Gymnastics trainer
CrossFit Anatomy cert.
Kurz prvej pomoci SČK

Palo

CF-L2 trainer

Palo Červenka sa dostal ku CrossFit-u v decembri 2011. Keď padol na úplné dno svojich síl na lokálnej súťaži, začal sa venovať CrossFit-u naplno. Predtým pôsobil ako kondičný tréner no od roku 2012 keď získal CrossFit Level 1 certifikát sa venuje výlučne CrossFit-u. V roku 2015 doplnil vo Frankfurte CF-L2 certifikát a v roku 2016 absolvoval CDP program v Bostone. Nezostal len pri študovaní CrossFitu ale zameral sa aj na výživu a životosprávu a pomáha členom CrossFit Proton aj s touto problematikou vďaka získanému vzdelaniu v prestížnom kanadskom inštitúte Precision Nutrition.

CF-L2 trainer
PN Level 1 Certified
Aerobic Capacity Ambasador
CrossFit Movement and Mobility trainer
CrossFit Scaling Course
FMS 1-2 certified
POSE method
Kurz prvej pomoci SČKČK

Mišo

CF-L2 trainer

Michal sa v minulosti venoval aktívne futbalu. Od roku 2013 mu učaroval CrossFit a od roku 2015 sa postupne vzdelával v trénerskej činnosti. Aktuálne je držitelom CF-LV2 certifikátu. Okrem skvelého trénovania má nenapodobitelné písacie schopnosti, ktorými každý deň oživuje náš Workout of the Day.

 CF-L2 trainer

Aerobic Capacity Ambasador
Advanced Coaching Concepts
CrossFit Scaling course
POSE method

Kurz prvej pomoci SČK

Aďo

CF-L2 trainer

Aďo od malička športoval, cez futbal a tenis sa nakoniec dostal k hokeju, kde do svojich 19rokov prešiel všetky najvyšie súťažné kategórie. Hneď po skončení s hokejom sa začal venovať fitnesu až kým nespoznal CrossFit. Od vtedy sa venuje výhradne CrossFitu a momentálne je držiteľom CF-L1 certifikátu.

CF-L2 trainer
CrossFit Kids trainer
DNS športový kurz 1
SM systém
Kurz prvej pomoci SČK

Aďa

CF-L2 trainer

Andrea sa venuje CrossFitu od roku 2014. Dovtedy sa žiadnemu športu nepodarilo upútať jej pozornosť natoľko, aby sa mu venovala s tak veľkým nadšením, ako práve CrossFit. Od roku 2016 je držiteľom CF-L1 certifikátu a rozhodla sa podeliť o svoje nadšenie a vedomosti aj s ostatnými z pozície trénera. Svoje vzdelanie však rozširuje aj naďalej, začiatkom roka 2017 absolvovala FMS 1-2 kurz a momentálne je už piatym trénerom v našom tíme s CF-L2 vzdelaním.

CF-L2 trainer
Aerobic Capacity Ambasador
Advanced Coaching Concepts
FMS 1-2 certified

Kurz prvej pomoci SČK

Ondro

CF-L2 trainer

Ondro získaval prvé skúsenosti s trénovaním v roku 2010 kedy sa stal kondičným trénerom. Od 2012 roku sa postupne zoznamoval s CrossFitom, najskôr vo Zvolene a neskôr v Bratislave. Od roku 2015 rozšíril svoje odborné vzdelanie o CF-LV1 certifikát a od 2016 roku je CF-LV2 trénerom.

CF-L2 trainer
Kurz prvej pomoci SČK

Chceš zažiť najlepšiu hodinu tvojho dňa?

A okrem toho zlepšiť svoje zdravie, kondíciu, postavu a náladu?