Tréneri

Zoznámte sa s našim tímom

Tréneri

Trénovanie ľudí nie je pre nás len prácou ale zároveň nás to aj extrémne baví. Preto sa snažíme neustále zlepšovať, prinášať do tréningu nové prvky a systematicky pripravovať tréningový plán na dlhšie časové úseky. Každý tréner má za sebou minimálne CrossFit Level 1 Course s úspešne dokončeným testom. Dobrých trénerov z nás však robia práve hodiny trénovania denne a prax, ktorú tým získavame. Nadobudnuté skúsenosti nás neustále posúvajú ďalej a sme radi, keď je výsledok našej práce vidieť na našich klientoch.

Tina

Tina

CF-L2 trainer/head coach

Tina Perlácová je športovcom celý život. Od malička sa venovala modernej gymnastike, neskôr prešla na športový aerobik, v ktorom je šesťnásobná majsterka Slovenska. Po svojom prvom kontakte s CrossFitom mala hneď záujem vyskúšať si súťaž. Odvtedy sa CrossFit-u venuje naplno a taktiež má za sebou viacero úspešných umiestnení na súťažiach. Tina sa sústredí na zlepšovanie svojich trénerských schopností, okrem toho že je držiteľkou CF-L2 v roku 2016 absolvovala CDP program v Bostone.

CF-L2 trainer
CrossFit Movement and Mobility trainer
CrossFit Gymnastics trainer
CrossFit Anatomy cert.
Kurz prvej pomoci SČK

Mišo

Mišo

CF-L2 trainer

Michal sa v minulosti venoval aktívne futbalu. Od roku 2013 mu učaroval CrossFit a od roku 2015 sa postupne vzdelával v trénerskej činnosti. Aktuálne je držitelom CF-LV2 certifikátu. Okrem skvelého trénovania má nenapodobitelné písacie schopnosti, ktorými každý deň oživuje náš Workout of the Day.

CF-L2 trainer
CrossFit Scaling course
Kurz prvej pomoci SČK

Aďa

Aďa

CF-L1 trainer

Andrea sa venuje CrossFitu od roku 2014. Dovtedy sa žiadnemu športu nepodarilo upútať jej pozornosť natoľko, aby sa mu venovala s tak veľkým nadšením, ako práve CrossFit. Od roku 2016 je držiteľom CF-L1 certifikátu a rozhodla sa podeliť o svoje nadšenie a vedomosti aj s ostatnými z pozície trénera. Svoje vzdelanie však rozširuje aj naďalej, začiatkom roka 2017 absolvovala FMS 1-2 kurz a momentálne je už piatym trénerom v našom tíme s CF-L2 vzdelaním.

CF-L2 trainer
FMS 1-2 certified
Kurz prvej pomoci SČK

Palo

Palo

CF-L2 trainer

Palo Červenka sa dostal ku CrossFit-u v decembri 2011. Keď padol na úplné dno svojich síl na lokálnej súťaži, začal sa venovať CrossFit-u naplno.

Predtým pôsobil ako kondičný tréner no od roku 2012 keď získal CrossFit Level 1 certifikát sa venuje výlučne CrossFit-u. V roku 2015 doplnil vo Frankfurte CF-L2 certifikát a v roku 2016 absolvoval CDP program v Bostone.

CF-L2 trainer
CrossFit Movement and Mobility trainer
CrossFit Scaling Course
FMS 1-2 certified
POSE method
Kurz prvej pomoci SČK

Ondro

Ondro

CF-L2 trainer

Ondro získaval prvé skúsenosti s trénovaním v roku 2010 kedy sa stal kondičným trénerom. Od 2012 roku sa postupne zoznamoval s CrossFitom, najskôr vo Zvolene a neskôr v Bratislave. Od roku 2015 rozšíril svoje odborné vzdelanie o CF-LV1 certifikát a od 2016 roku je CF-LV2 trénerom.

CF-L2 trainer
Kurz prvej pomoci SČK

Aďo

Aďo

CF-L1 trainer

Aďo od malička športoval, cez futbal a tenis sa nakoniec dostal k hokeju, kde do svojich 19rokov prešiel všetky najvyšie súťažné kategórie. Hneď po skončení s hokejom sa začal venovať fitnesu až kým nespoznal CrossFit. Od vtedy sa venuje výhradne CrossFitu a momentálne je držiteľom CF-L1 certifikátu.

CF-L1 trainer
SM systém
Kurz prvej pomoci SČK