Tréneri

Zoznámte sa s našim tímom

Tréneri

Trénovanie ľudí nie je pre nás len prácou ale zároveň nás to aj extrémne baví. Preto sa snažíme neustále zlepšovať, prinášať do tréningu nové prvky a systematicky pripravovať tréningový plán na dlhšie časové úseky. Každý tréner má za sebou minimálne CrossFit Level 1 Course s úspešne dokončeným testom. Dobrých trénerov z nás však robia práve hodiny trénovania denne a prax, ktorú tým získavame. Nadobudnuté skúsenosti nás neustále posúvajú ďalej a sme radi, keď je výsledok našej práce vidieť na našich klientoch.

Tina

Tina

CF-L2 trainer

Tina Perlácová je športovcom celý život. Od malička sa venovala modernej gymnastike, neskôr prešla na športový aerobik, v ktorom je šesťnásobná majsterka Slovenska. Po svojom prvom kontakte s CrossFitom mala hneď záujem vyskúšať si súťaž. Odvtedy sa CrossFit-u venuje naplno a taktiež má za sebou viacero úspešných umiestnení na súťažiach. Popri lokálnych súťažiach sa v roku 2014 zúčastnila aj CET 2014. Rok 2015 začala úspešne ďalšou účasťou na CET 2015. Tina sa sústredí na zlepšovanie svojich trénerských schopností, preto tento rok absolvovala CDP program v Bostone.

CF-L2 trainer
CrossFit Movement and Mobility trainer
CrossFit Gymnastics trainer

Mišo

Mišo

CF-L2 trainer

Michal sa v minulosti venoval aktívne futbalu. Od roku 2013 mu učaroval CrossFit a od roku 2015 sa postupne vzdelával v trénerskej činnosti. Aktuálne je držitelom CF-LV2 certifikátu.

CF-L2 trainer
CrossFit Scaling course

Palo

Palo

CF-L2 trainer

Palo Červenka sa dostal ku CrossFit-u v decembri 2011. Keď padol na úplné dno svojich síl na lokálnej súťaži, začal sa venovať CrossFit-u naplno.

Predtým pôsobil ako kondičný tréner no od roku 2012 keď získal CrossFit Level 1 certifikát sa venuje výlučne CrossFit-u. V roku 2015 doplnil vo Frankfurte CF-L2 certifikát a v roku 2016 absolvoval CDP program v Bostone.

CF-L2 trainer
CrossFit Movement and Mobility trainer
CrossFit Scaling Course

Ondro

Ondro

CF-L2 trainer

Ondro získaval prvé skúsenosti s trénovaním v roku 2010 kedy sa stal kondičným trénerom. Od 2012 roku sa postupne zoznamoval s CrossFitom, najskôr vo Zvolene a neskôr v Bratislave. Od roku 2015 rozšíril svoje odborné vzdelanie o CF-LV1 certifikát a od 2016 roku je CF-LV2 trénerom.

CF-L2 trainer