Začni s CrossFit-om

Tvoja #najlepšiahodinadňa je na dosah, len čítaj ďalej

Začať s CrossFitom v Protone je jednoduché. Nasledujúce tri kroky ti zabezpečia najlepší štart tvojej novej športovej cesty:

Konzultácia

Bezplatná vstupná konzultácia, na ktorej preberieme tvoje ciele, očakávania a plány. Zároveň spravíme základnú analýzu tvojho fyzického stavu aby sme vedeli na čom spolu popracujeme. Vždy sa snažíme nájsť najvhodnejšie riešenie pre každého potenciálneho budúceho člena.

Basics program

Ďalším krokom bude náš Basics program, ktorý je nastavený na tvoje aktuálne možnosti aby si bez problémov vedel postupne odcvičiť akýkoľvek tréning. Na Basics tréningoch preberieme všetko potrebné aby si sa mohol zaradiť medzi ostatných členov Protonu :)

Skupinové tréningy

Spolu s ďalšími ľudmi na tréningu odcvičíš „Workout of the Day“ a z tréningu na tréning sa budeš zlepšovať a posúvať svoje zdravie/ fitness dopredu. Vždy priebežne vyhodnocujeme tvoj progres a vraciame sa k tvojim cielom z prvej konzultácie. Ale hlavne zabezpečíme, aby to bola #najlepsiahodinadna :)

Ak na Teba platí niečo z nasledujúceho, CrossFit Proton má pre teba riešenie:
R

Nikdy si necvičil a chceš to zmeniť

R

Bojuješ s telesnou váhou a nevieš ako na to

R

Cvičíš pravidelne, ale s CrossFitom nemáš skúsenosti

R

Cvičíš CrossFit pravidelne, ale bez dohľadu trénera

R

Máš kamaráta, ktorý chodí do Protonu a videl si na ňom tú úžasnú zmenu po tom čo začal u nás cvičiť (tento dôvod máme najradšej a počúvame ho často)

R

Chýba ti motivácia a spätná väzba k tvojmu tréningu/životnému štýlu

Vyplň nasledujúci dotazník a my sa ti ozveme s ďalšími informáciami

kľudne môžeš mať viac cieľov, ale čo ti napadne ako prvé keď si povieš: "Chcem začať, lebo potrebujem .... "

Čo hovoria o Protone naši členovia?