Začni s CrossFit-om

V CrossFit Proton máš možnosť posunúť svoj tréning na novú úroveň

Začni s CrossFit-om

Si pripravený začať ? Super! Práve si spravil najlepšie rozhodnutie, pre seba, svoje zdravie a životný štýl. Pridaj sa ku CrossFit Proton.

1.Príď si nás vyskúšať

Si zvedavý, čo to ten CrossFit vlastne je ? Veríme, že je lepšie raz zažiť ako stokrát počuť. Najlepšia cesta ako zistíš, či je CrossFit Proton to pravé pre Teba,  je presvedčiť sa na vlastnej koži. Nemusíš sa báť, že to bude extrémne fyzicky náročné. Tréning je prispôsobený tak, aby ho zvládol každý.

Zaregistruj sa na svoj prvý

2. Nauč sa základy CrossFitu s programom CF Basics

Ponúkame Ti veľmi komplexný CF Basics program navrhnutý tak, aby Ti pomohol porozumieť CrossFitu, jeho tréningom a naučiť sa správne a bezpečne vykonávať základné funkčné cviky. Popritom si však aj poriadne zatrénuješ a spoznáš super ľudí. Každý budúci člen CrossFit Proton MUSÍ prejsť kurzom CF Basics.

Ak na Teba platí niečo z nasledujúceho, CF Basics je to pravé pre Teba:

– Začínaš cvičiť

– Chceš zlepšiť svoj životný štýl a po dlhšej pauze sa opäť rozhýbať

– Cvičíš pravidelne, ale s CrossFitom nemáš skúsenosti

– Cvičíš CrossFit pravidelne, ale bez dohľadu trénera

– Chceš získať dôkladnejšie znalosti a schopnosti základov Crossfitu

CF Basics pozostáva zo 6 tréningov v určených časoch podľa aktuálneho rozvrhu. Maximálny počet účastníkov jedného kurzu je 8. Kurz trvá dva týždne a začína každé dva týždne nový. Počas tohto kurzu by sme sa radi dozvedeli o Tebe viac. Radi by sme poznali Tvoje ciele, obavy, ale aj aktuálny zdravotný stav, poprípade súťaže alebo dôležité momenty, ktoré Ťa čakajú.

Na nasledujúci CF Basics sa zaregistruj TU alebo priamo v gyme osobne.

3. Buď jedným z nás

Pridaj sa k členom CrossFit Proton. U nás dostaneš viac než len super miesto na odcvičenie denného WODAdd a Tooltip Textu. V komunite skvelých ľudí na Teba bude pri každom tréningu dohliadať kvalifikovaný tréner. Postaráme sa o rôznorodý intenzívny tréning, ktorý Ti dá výsledky, ktoré hľadáš.

Tak do toho! Pridaj sa k nám na hodinu denne, aspoň tri krát do týždňa. Vieme, že budeš v najlepšej forme svojho života.