Prečo my

Prečo my

Prečo by som si mal zvoliť CrossFit Proton ako môj budúci gym?

Dobrá otázka. Na celom svete sú už tisíce CrossFit gymov, v samotnej Bratislave je ich niekoľko. Tu je pár dôvodov, prečo vyskúšať trénovať práve u nás:

Skúsenosti z trénovania CrossFitu a súťaží

Už viac ako štyri roky je CrossFit súčasťou našeho života a túto záľubu sa snažíme vďaka trénovaniu posúvať medzi ostatných. Každý tréner, ktorý u nás pôsobí prešiel minimálne kurzom CF L-1, väčšina aj CF L-2. To z nás hneď nespravilo dokonalých trénerov. Snažíme sa k tomu približovať, makať na sebe a sústreďovať sa na tréning našich klientov = kamarátov.

Dostatok miesta a vybavenia

Od začiatku je pre nás hlavnou prioritou aby každý člen mal dostatok miesta na to aby vedel plnohodnotne odtrénovať WOD. K tomu sme prispôsobili aj výber priestorov, v ktorých tréningy prebiehajú. Pri 350m2 cvičebnej plochy je priestor naozaj pre každého. Taktiež vybavenie máme zabezpečené v takom množstve, aby nikomu nič nechýbalo. Originálna a na Slovensku určite aj unikátna multifunkčná konštrukcia skvelo dopĺňa možnosti tréningu. Ale čo je najdôležitejšie, staráme sa o vybavenie a pravidelne ho udržiavame. Je naše a tak si ho ceníme najviac na svete. Čistota priestorov a vybavenia je pre nás veľmi dôležitá.

Trénovanie berieme osobne

Napriek tomu, že trénujeme skupinové tréningy, každý člen je pre nás osobnosť a profesionálne pristupujeme k jeho individuálnym potrebám. Snažíme sa porozumieť motivácii, cieľom ale aj problémom každého člena, aby sme vedeli dokonale prispôsobiť tréningový proces jeho potrebám. Počas tréningu je pre nás dôležité využiť čas naplno, aby sme mohli časom na každom členovi vidieť výsledok jeho tvrdej práce. Od prvého momentu sa zaujímame o každého individuálne ciele a spôsob akým sa k nim spoločne dopracujeme.

Dostatok skupinových tréningov na výber

Skupinové tréningy máme počas celého dňa, začíname už 5:50 ráno až do neskorého večera. Na výber je z viac ako 40tich tréningov týždenne. Možnosti členstva sú veľmi jednoduché ale striktné. Chceme mať členov, ktorym záleží na ich napredovaní, práve preto sme zvolili len možnosť mesačného členstva. Možno tým odradíme sviatočných športovcov, no o to viac času vieme venovať práve vám, našim členom.

Budovanie komunity

Slovo komunita je v CrossFite jedno z najčastejšie používaných slov, no pre nás je to viac ako len fráza. Trávime celý deň v gyme, stretávame sa dennodenne s členmi. Nie je to len o samotnom tréningu ale aj o aktivitách mimo. Nemáme problém vybehnúť večer von keď sa nájde vôla. Nie každý je len športovec, my sami sme boli „kancelárske krysy“ a tak veľmi dobre rozumieme, že gym má byť miesto kde sa dajú zahodiť starosti za hlavu.

Stále nevieš či sme tí praví?

V pohode. Príď sa len pozrieť, na pár minút, prípadne vyskúšať hodinu zadarmo a zistíš, či ti to vyhovuje. My sa budeme snažiť spraviť všetko preto aby si neľutoval. Napíš nám alebo zavolaj ak máš akékoľvek otázky.