Proton Competitor'ß camp

Ak chceš posunúť svoj tréning na nový level a začať súťažiť, je to práve pre teba

CrossFit Proton Competitor’s Camp

Proton Competitor's Camp

Prvý Competitor’s Camp, ktorý bol v júni 2015

CrossFit sa na Slovensku rozvíja extrémne rýchlym tempom, čo je pochopiteľné, lebo je super :). Každým rokom vznikajú nové a nové zariadenia, či už oficiálne s licenciou alebo rôzne crossgym verzie. Ruka v ruke s tým začínajú ľudia prejavovať záujem o súťaženie. Tento rok sa na Slovensku, ale celkovo aj v celom regióne, na čele s Českou republikou roztrhlo vrece so súťažami pre crossfiterov. Náročnosť súťaží je rôzna, a preto dostávajú šancu vyskúšať si to aj úplní začiatočníci. Rovnako tak aj naši členovia začali postupne súťažiť a oťukávať sa v konkurencii z iných gymov. Na základe toho sme sa rozhodli pripraviť pre nich Camp, na ktorom sme im odovzdali množstvo rád a informácií nadobudnutých počas štyroch rokov, ktoré sa CrossFitu venujeme.

Je skvelé, že teraz majú ľudia možnosť súťažiť, ale zároveň majú priestor dostať sa k informáciam, ku ktorým sme my v našich začiatkoch prístup nemali. Zostavili sme dvojdňový tréningový Camp, ktorého hlavným cieľom je pomôcť všetkým začínajúcim crossfiterom z celého Slovenska vyhnúť sa chybám a napredovať rýchlejšie vo svojom tréningu a príprave na súťaže.

Čo ťa čaká počas dvoch dní na campe?

  • prednášky na rôzne témy – gymnastika, vzpieranie, regenerácia, strava, suplementácia
  • nácvik techník z gymnastiky a vzpierania
  • workouty
  • súťažné rady a tipy

Camp začína v sobotu o 8:00 ráno. Po doobednej časti nasleduje spoločný obed. Poobedná časť končí zhruba okolo 16:30. Večer si pôjdeme spoločne sadnúť a pokecať pri „paleo/raw/bio“ nápojoch :) V nedeľu je časový harmonogram rovnaký.

Maximálna kapacita Campu je 20 osôb. Camp bude otvorený v prípade naplnenia minimálnej kapacity. Členovia CrossFit Proton majú zvýhodnenú cenu.

[contact-form-7 id="3631" title="Camp"]

Miesto: Crossfit Proton

Adresa: Turbínová 3528/1, 831 04 Bratislava, Slovakia
Kotakt: crossfitproton@gmail.com

Možnosti ubytovania:
Hotel BNC
Hotel Blue
Hotel Gate One
Hotel DoubleTree by Hilton
Ďalšie hotely v oblasti Ružinov

Možnosti dopravy:
Transport z hlavnej vlakovej stranice
Transport z autobusovej stanice