Nutričný program

Strava + Tréning + Regenerácia = Úspech

Prečo nutričný program?

Stravovanie, tréning a regenerácia sú tri prepojené nádoby, ktoré sú spoločne zárukou najlepšieho výsledku. Či už má človek „kilečko“ navyše, alebo má pocit, že robí všetko správne, vždy sa to dá nejakým spôsobom vylepšiť. Rovnako ako sa na každom tréningu snažíme zdokonaliť techniku vykonávania rôznych pohybov, bez ohľadu na to či je to najzákladnejší drep, alebo komplexný pohyb z gymnastiky. Aby sme dosiahli v určitej oblasti pomyselnú dokonalosť, musíme neustále revidovať aktuálny stav a hľadať spôsoby ako to zlepšiť. Počas posledných rokov sme si prostredníctvom našich klientov overili, že tak ako sa dokážu zlepšovať vo svojom drepovaní, rovnako vieme spolupracovať aj na oprave ich stravovacích návykov.

Proton nutričný program zastrešuje CF-L2 tréner Pavol Červenka, ktorý má zároveň dosiahnuté vzdelanie „PN1 certified“ kanadského inštitútu Precision Nutrition, ktorý sa ročne stará o tisícky spokojných klientov. Program je kombináciou zmeny celkových stravovacích návykov a správne nastavených cieľov. Neočakávajte žiadny zázračný jedálniček na mieru. K nemu sa možno spoločne dopracujeme, ale najskôr si ho treba zaslúžiť. Logika, s ktorou pracujeme je odlišná a je podložená otázkou: „Čo sa stane keď jedálniček zahodíte do koša? Znova priberiete prebytočné kilá, alebo si doživotne udržíte svoje novo nadobudnuté stravovacie návyky?!“. Teraz už určite rozumiete prečo je tento program viac orientovaný na zmeny stravovacích návykov a celkový prístup k strave formou edukácie, konzultácií a hľadania správnych kompromisov. Vďaka tomu sa dopracujeme k udržateľnej zmene, ktorá nakoniec prinesie želaný výsledok. Avšak nie len do najbližšej dovolenky, ale na všetky dovolenky v budúcnosti.

Slovo diéta má v slovenčine takpovediac hanlivý podtón a aj preto sa mu radšej vyhýbame. Cieľom nie je dať každému klientovi zázračnú diétu, ale nastaviť stravovanie na individuálnej báze tak aby podporilo jeho ciele. Medzi tie najčastejšie môžeme určite zaradiť zdravie, výkon alebo výzor. A aj keď si poviete, že Vy ste vo všetkých spomínaných oblastiach so sebou spokojní, po pár minútach spoločného rozhovoru sa dostaneme k tomu, že by ste sa minimálne jednu oblasť by ste mohli zlepšiť. Každý z daných cieľov si vyžaduje, či už z krátkodobého alebo dlhodobého pohľadu mierne odlišný prístup. A preto počas konzultácií začíname podrobnou analýzou aktuálneho stavu, cieľov a možností.

Na to aby sme dosiahli želané výsledky, poskytujeme dva typy nutričného programu. Ak ste však so svojim stravovaním spokojný, a chcete si len overiť, či je vo vašom tele všetko v poriadku, ponúkame Vám možnosť InBody merania (InBody 270 body composition test) s konzultáciou nameraných výsledkov.

Pre viac informácií prosím vyplňte nasledujúci formulár s výberom želanej služby a my sa Vám ozveme:

Takto vyzerá výstup z InBody merania. Na obrázku je krásne vidieť ako jeden z našich členov poctivo pracuje dlhodobo a prejavuje sa to v neustálom poklese telesného tuku pri udržaní svalovej hmoty.

Chceš zažiť najlepšiu hodinu tvojho dňa?

A okrem toho zlepšiť svoje zdravie, kondíciu, postavu a náladu?