Basics kurz

ak si sa rozhodol začať s CrossFitom, si na správnom mieste

Basics kurz

Tento program je špeciálne vytvorený tak, aby každý člen mal základnú štartovú pozíciu, či už je športový antitalent alebo profesionál. CrossFit tréning má svoje špecifiká, svoju štruktúru a pravidlá. To všetko sa počas tréningov Basics pokúsime vysvetliť a prebrať aby nikto na skupinovom tréningu nemal pocit, že niečomu nerozumie. Práve preto je tento kurz obmedzený na 8 osôb, aby tréner dokázal každému jednotlivo vysvetliť techniku a prípadne prebrať jeho konkrétne obmedzenia alebo pohybové deficity.

Momentálne sme FULL, ak sa chceš k nám pridať, vyplň formulár a zapíš sa na waiting list. My ti zavoláme a dohodneme si konzultáciu.


Príďte na skušobný tréning a zistite, či je CrossFit pre vás.

Koľko stojí CrossFit Basics kurz?

Cena Basics kurzu je 109€. V rámci tejto sumy absolvuješ 6 tréningov Basics kurzu v skupine maximálne 8 ľudí a ďalšie dva týždne môžeš chodiť na tri skupinové tréningy týždenne. Následne máš na výber z možností či už neobmedzeného členstva alebo naďalej pokračovať 3-krát do týždňa.

Aby som mohol cvičiť v CF Proton musím absolvovať Basics?

Basics kurz je niečo ako vstupná konzultácia u lekára. Navzájom sa spoznáme a vďaka tomu budeme vedieť nastaviť tvoj ďalší tréning pre maximálny progres. Viac informácií prečo je to vhodné si prečítaj v tomto článku.

Čo ak mi nevyhovujú časy tréningov Basics

Len nám daj vedieť a nájdeme riešenie tak aby si vedel úspešne absolvovať všetky časti CF Basics. Ponúkame môžnosť individuálneho Basics kurzu v spoločne dohodnutých časoch. Individuálny Basics kurz trvá 4 tréningy(1-1:30) a jeho cena je 99€/osoba. Vo dvojici stojí 89€/osoba.

Jednu hodinu som vynechal, nebude mi to chýbať?

Nie je to problém, vždy máš možnosť si danú hodinu dorobiť v nasledujúcom Basics kurze prípadne individuálne. O možnostiach individuálneho Basics kurzu nám napíš na emailovú adresu.

Dá sa absolvovať Basics kurz individuálne?

Áno je možné dohodnúť si individuálny Basics kurz, ktorý zahŕňa všetky časti skupinového Basics kurzu a trvá 4 tréningy(1-1:30hod). Cena za individuálny Basics kurz je 99€/osoba. Vo dvojici stojí 89€/osoba.

Chcem viac info o Basics kurze

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa

PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatokSobotaNedeľa
18:00
Basics kurz
18:00 - 19:00
Basics kurz
18:00 - 19:00
Basics kurz
18:00 - 19:00

Pondelok

  • Basics kurz
    18:00 - 19:00

Streda

  • Basics kurz
    18:00 - 19:00

Piatok

  • Basics kurz
    18:00 - 19:00
No programs available!