Áno, ešte stále sme nevyčerpali všetky Regional workouty, a keďže v dotazníkoch ste poniektorí poukázali na to, že by ste si radi tento typ workoutov vyskúšali, tak my Vám to s radosťou doprajeme. V nedeľu to bude wod s poradovým číslom 3.

Možno si naň spomeniete vďaka handstand walk šialenstvu, ktoré vyvolal na sociálnych sieťach, počas ktorého sa profesionálni atléti predbiehali v tom, kto dokáže prejsť na rukách cez komplikovanejšiu prekážkovú dráhu. A presne v tomto momente by ste si mali uvedomiť, že Instagram toho znesie veľa. Dokonca by sa dalo povedať, že toho znesie až príliš.

Nedávno mi napríklad jeden známy ukázal profil mladého vizionára Patryka, ktorého názory vraj majú silu meniť životy. Musím uznať, že môj život to istým spôsobom zasiahlo, pretože som celý deň rozmýšľal nad tým, čo sa musí odohrávať v hlave človeka, ktorý sám seba označí za vizionára?! Človeka, ktorý zrejme prečítal dve motivačné knihy, hovno zažil, no v dvadsiatich prišiel na to, že to, že máme hlavu, ruky a nohy je neodvrátiteľný fakt. Ja mu samozrejme držím palce v jeho ceste, pretože si uvedomujem, že je len kvapkou v instamori jemu podobných, ktorí sú presvedčení o tom, že im patrí svet…až do momentu, kým im život nedá jednu za ucho, a oni nenájdu v múdrej knihe návod na to ako sa s tým vysporiadať.

Späť k workoutu, okrem HS walku sa v ňom budete musieť vysporiadať s ďalšími dvomi technicky náročnými gymnastickými cvikmi, s muscle upmi a drepmi na jednej nohe. Silná trojkombinácia na jeden wod, no kým sa začnete ľutovať, že nie ste predsa profesionálni atléti, treba sa na ten workout pozrieť ako na skvelú príležitosť zlepšiť sa, čo i len v jednom z troch spomínaných cvikov. Pretože ak sa im budete vyhýbať, nikdy sa v nich nezlepšíte.

[wod]3 Rounds for time of:
9 Muscle ups
10m Handstand walk
36/45/54 Pistols
10m Handstand walk[/wod]

K tomu aby ste zvládli HS walk, musíte najprv zvládnuť samotný handstand v priestore, netvrdím, že sa doň musíte dostať cez stalder press, ale skúsiť to rozhodne môžte.