Skromná, nenápadná, no cieľavedomá a odhodlaná, taká je Zuzana, ktorú sme si vybrali za člena mesiaca za uplynulý mesiac. Dôvod?! Jej konzistetný a trpezlivý prístup k tréningom. Navštevuje ich pravidelne, každý odtrénuje na 100%, lebo vie, že konzistentnosť prináša úspechy. Dôkazom čoho sú aj Zuzanine výsledky v jej prvom Opene. Veríme, že táto skúsenosť bude pre ňu motiváciou navyše do ďalších tréningov.

Povedz nám niečo o sebe.

Ahojte, volám sa Zuzana, pochádzam z malej dedinky blízko Popradu a pracujem v banke ako IT Integration lead. Keď práve nepracujem, alebo necvičím, tak trávim čas niekde vonku, na turistike, lyžovačke a pod. Rada cestujem po svete, aj keď posledné roky som to z pochopiteľných dôvodov výrazne obmedzila.

Venovala si sa nejakej aktivite predtým ako si začala cvičiť u nás?

Chodila som na také tie klasické babské skupinovky: flowin, bodyart, jumping, alebo s kolegami do posilky. Sem tam chodím behať.

Prečo si začala s CrossFitom?

Chcela som vybudovať funkčnú silu. Ako som sa k nemu dostala?! Prišla som do Protonu. :)

Prečo práve CrossFit Proton?

Páčila sa mi web stránka ?. A potom som si overovala referenciu u kolegu, ktorý je tiež tréner, a má prehľad o gymoch v BA a ten mi Proton odporučil.

Ovplyvnilo to, že cvičíš CrossFit Tvoj bežný život?!

Určite, v rôznych smeroch. Cítim sa fyzicky lepšie ako kedykoľvek predtým. Crossfit je zároveň ideálny, keď potrebujem po zlom dni „vypnúť hlavu“, no nielen to. Je to samozrejme aj zábava. Mám rada keď sú workouty rôznorodé, čo vo väčšine prípadov platí maximálnym spôsobom.

Aký je Tvoj najobľúbenejší a najmenej obľúbený pohyb/ cvik/ lift?
Tréningy ako napr. Open wod 22.2, sú moje obľúbené, kombinácia sily a kardia. Trochu sa borím s gymnastikou, takže gymnatika je momentálne menej obľúbená.

Významný moment Tvojej CF kariéry, ktorý sa Ti vryl do pamäte?!

Ešte čakám na takýto moment :)

Máš nejaký konkrétny cieľ, ktorý chceš dosiahnuť? V rámci gymu alebo aj mimo neho?

Handstand walk a muscle up.

Prezraď nám niečo, čo o Tebe ešte nevieme?!

Mám rada tajomstvá ?

Čokoľvek, čo by si chcela dodať?!

Musím povedať, že komunita a atmosfera na tréningoch v Protone je fakt geniálna.

Chceš zažiť najlepšiu hodinu tvojho dňa?

A okrem toho zlepšiť svoje zdravie, kondíciu, postavu a náladu?