Čas uteká ako voda a už čoskoro budeme mať v CrossFit Proton už tretí rok po sebe „suck fest“ v podobe Openu 2017. Každým rokom sa do Openu zapojí viac a viac odvážlivcov.
Openu v roku 2015 sme sa zúčastnili 18ti. Je skvelé vidieť ako pekne sa CrossFit Proton rozrastá, a rastie aj odvaha našich členov. V tomto roku sme sa vyšplhali na parádnych 53 zúčastnených atlétov. Slovom päťdesiattri ľudí, ktorí sa neboja ukázať čo v nich je a prekonať hranice svojho komfortu. Predsa len je iné odcvičiť workout „v tieni“ skupiny počas tréningu, a odvážiť sa odmakať ho pred očami všetkých počas sobotných Open Night Lights.
Podpora divákov a celého CrossFit Proton z každého vytiahne maximum. Často je to viac ako si sami myslíme, že zvládneme. Ale o tom práve je CrossFit Proton a CrossFit Open.

V gyme máme veľa skvelých ľudí, ktorí sú ochotní nám s organizáciou Openu pomôcť. Rozširujú svoje vedomosti v CF cvikoch a pohyboch aj nad rámec klasických skupinových tréningov a spravili si judge course. Máme teda dostatok oficiálnych rozhodcov na to, aby sme aj tento rok mohli organizovať sobotné Open Night Lights. Bude to veľa driny, povzdbudzovania, rozhodovania a zábavy v jednom.

Si prihlásený/á na CrossFit Open ale netrénuješ v oficiálnom boxe? Máš chuť spoznať nových ľudí a porovnať sa s nimi v jednom z Open workoutov?! Chceš na vlastnej koži zažiť elektrizujúcu atmosféru kričiaceho a skandujúceho davu?! Chceš zažiť silnú dávku adrenalínu a posunúť hranice svojho výkonu o stupienok vyššie?! Máš sklony k ľahkému masochizmu a nevadí Ti dostať viac „No Reps“ ako bežne dostávaš?! Ak si aspoň na dve otázky odpovedal/a kladne a chceš sa zúčastniť jednej z našich sobotných „Open Night Lights“, dáme Ti možnosť, ktorú by si rozhodne mal/a využiť. Náš box je pre teba otvorený a dávame ti príležitosť zažiť u nás jedinečnú a neopakovateľnú Open sobotu so všetkým čo k tomu patrí. Jediné čo musíš spraviť je napísať nám mail na crossfitproton@gmail.com a dohodneme sa.

*Počet voľných miest je obmedzený. Prvý príde, prvý berie :)