Je nedeľa a v čase písania tohto komentu sa 75% obyvateľov Slovenska snaží o záchranu, resp. spasenie svojich hriešnych duší skrze el hombre Jesusa a jemu podobných. Najväčší fanklub má samozrejme Big J., keďže jeho marketing má najsilnejšie korene, ktoré nevysychajú ani po prešľapoch jeho úchylných zamestnancov. Lásku k blížnym treba predsa šíriť aj skrze telo…a to Kristovo nie je zrejme vždy po ruke.

Našťastie existujú aj iné spôsoby ako očistiť svoje telo a myseľ, a zvyšných 13 percent ľudí bez vyznania sa nemusí obávať toho, že zomrú špinaví a duševne prázdni. Hneď teraz sa môžeš ísť napríklad osprchovať, alebo si len tak prevenčne umyť ruky a určite sa budeš cítiť čistejšie. 100 percentnú duševnú očistu Ti namiesto odriekavania modlitbičiek zaručí pravidelný tréning. Ten pondelkový nebude výnimkou.

K slovu „pánovmu“ sa opäť prihlásia minútové intervaly, ktorých bude v každom kole päť, teda šesť, na oddychový som akosi podvedome zabudol. Možno preto, že ho možno nestihneš postrehnúť ani Ty, keďže päť predchádzajúcich Ťa privedie do stavu nirvány, v ktorom je čas veľmi relatívny.

[wod]“Saved by the Barbell“
3 Rounds for max reps of:
1 Minute of Burpees
1 Minute of Wall Balls
1 Minute of Deadlifts (52,5/35)
1 Minute of Medball Sit Ups
1 Minute of Hang Power cleans (52,5/35)
Rest 1 minute[/wod]

Pondelkový wod má dobročinný charakter a možno aj vďaka nemu si Crossfit našiel miesto aj v Zambii.