Ja by som Vám naozaj veľmi veľmi rád prezradil niečo o sobotnom workoute, ale naozaj nemôžem, pretože som viazaný sľubom mlčanlivosti. Môžem Vám ale povedať niečo o sobotných tréningoch. Budú dva, aj keď v rezervačnom systéme pravdepodobne uvidíte len jeden, ten so začiatkom o 10:45.

Ten prvý je totiž, ako už isto viete, vyhradený pre tých najhrdinskejších a najodvážnejších z Vás, ktorí v mesiaci november nazbierali najviac „vojačikov“ a pozvánku na finálový hero wod si doslova odtrpeli a splatili litrami potu. Oni prví sa pokúsia zvládnuť tú najťažšiu hrdinskú skúšku, oni prví po nej skúsia odísť po svojich, a poniektorí možno aj so zaslúženou odmenou.

Pre tých, ktorým sa tajná pozvánka neušla, bude k dispozícii druhý tréning, len sa oň prosím nepobite, a hlavne k prihlasovaniu pristupujte zodpovedne, to znamená, že sa nebudem z tréningu odhlasovať pár minút pred jeho začatím len preto, že mi slepačia polievka na opicu nezabrala. Lebo Vám dám zabrať ja osobne.

Verím, že si sobotný wod užijete a tiež verím, že ste počas novembra pochopili, že keby bol CrossFit len o hero workoutoch, tak by ste na tréningy pravdepodobne chodili maximálne dvakrát do týždňa. V tomto roku sa s nimi už pravdepodobne nestretnete, ibaže by sa jeden z nich prišiel pozrieť na Christmas Cup.