Pred nami je druhá Open skúška, a tak ako minulý týždeň, aj tento sa môžeme zatiaľ len domnievať v čom bude spočívať. Isté je len jedno, wall bally a veslovanie nebudú jej súčasťou, ale to ste si zrejme domysleli aj sami.

S 19.1 ste sa popasovali so veľkom štýle, niektorí ste dokonca v leaderboarde na vysokých priečkach. Ja som dokonca v tom svojom na prvom mieste, keďže v mojej custom verzii sa nikto okrem mňa nenachádza. Neprekáža mi to ani trochu, pretože takto mám istotu, že si svoju pozíciu udržím od prvého po posledný workout. Dokážete to aj Vy?!

Je dosť možné, že po druhom workoute ešte áno, zrejme sa ešte nedočkáme skillovo náročnejších cvikov, tak ako tomu bolo v roku 2018tom, kedy boli v druhom workoute front squaty, angličáky a cleany. Avšak ťažko predpokladať, že by sa tento wod zopakoval, keďže v 19.1 boli wall balls.

Reálnejšia je podobnosť s druhým worokoutom z roku 2017, kde nás potrápili výpady, cleany, no najmä TTB a bar MU. Myslím, že táto kombinácia by leaderboardom zrejme poriadne zatriasla. Sú to však len moje dohady a realita môže byť úplne iná. A tak sa radšej choďte poriadne vyspať a vysnívajte si ten svoj najideálnejší workout s poradovým číslom 19.2…

[wod]Beginning on an 8-minute clock, complete as many reps as possible of:
25 toes-to-bars
50 double-unders
15 squat cleans, 135 lb.
25 toes-to-bars
50 double-unders
13 squat cleans, 185 lb.
If completed before 8 minutes, add 4 minutes to the clock and proceed to:
25 toes-to-bars
50 double-unders
11 squat cleans, 225 lb.
If completed before 12 minutes, add 4 minutes to the clock and proceed to:
25 toes-to-bars
50 double-unders
9 squat cleans, 275 lb.
If completed before 16 minutes, add 4 minutes to the clock and proceed to:
25 toes-to-bars
50 double-unders
7 squat cleans, 315 lb.

Stop at 20 minutes.[/wod]

Zrekapitulujme si 19.1 v celosvetovom meradle…