S prihliadnutím na zajtrajší dátum by som za našu nedeľnú serióznosť ruku do ohňa nedal. Ok, nedal by som ju ani v iných dňoch, ale nehasme čo nás nepáli. Prvý apríl je dňom vtáctva, takže muži by si mali dopriať nejaký malý darček (veď malému aj málo stačí), a zároveň je to deň, kedy si ľudia zo seba strieľajú (ak ste novinári, tak opatrne) a bavia sa na účet svojich známych.

Paradoxne vyšiel tento rok prvý apríl na Veľkonočnú nedeľu, čo je pre katošov a lutošov najväčší kresťanský sviatok a pravdepodobne nebudú mať v tento deň náladu na „srandičky“. Avšak mali by mať, pretože Jesusove zmŕtvychvstanie môžeme s pokojným svedomím považovať za najväčší „prank“ (gúglite, ak si nerozumieme) v histórii ľudstva. Neviem, či niekedy naletelo na žart viac ľudí ako v tomto prípade, možno ešte keby sme zrátali tých, ktorí si stále myslia, že Elvis je mŕtvy, no Jesusovi treba uznať silný zmysel pre originalitu.

Veď koľkí z Vás by sa zo žartu nechali pribiť na kríž a potom by pár dní dokázali predstierať svoju smrť?! Dobre uznávam, že ženy by to predstieranie asi zvládli, keďže niektoré to robia celý život, ale ten kríž by im dal asi zabrať. Tak ako by zrejme dali zabrať mne, silno veriaci jedinci, ktorí by sa náhodou dostali k tomuto textu.

Život však treba brať s nadhľadom a presne v tom duchu sa bude niesť aj nedeľný tréning. Bude to opäť tímovka, no tentokrát so šialenými cvikmi, ktoré ste zrejme nikdy nerobili a tak skoro ani robiť nebudete.
Že či to myslíme vážne?! Vytiahnite na chvíľu hlavu z misy zemiakového šalátu a príďte sa presvedčiť na vlastnej koži.

[wod]Team of 2:
50 Partner single jumps (each)
40 Wall Balls over bar
30 High ten burpees
20 Partner Wall climbs
30 High ten burpees
40 Wall Balls over bar
50 Partner single jumps (each)[/wod]

Aj crossfiteri majú zmysel pre humor a tento prank sa viac než vydaril.