Dámy a páni, po včerajšej „rozlúčke“ so starcom marcom, nastal čas na naozajstnú serióznu rozlúčku, s ozajstným starcom, so mnou. Toto je posledný koment, ktorý som pre Vás napísal, v piatok ste mali možnosť zažiť so mnou posledné tréningy. Dúfam, že ste si ich užili, minimálne tak ako som si užíval ja čas s Vami.

Tieto slová sa mi nepíšu ľahko, no je to ľahšie ako oznámiť Vám to osobne. Všetko sa však raz skončí a ja som sa rozhodol ísť ďalej a dať priestor mladším, menej opozeraným, tým, ktorí k Vám možno budú milší a menej drzejší, zároveň možno menej úprimnejší, ale o to obľúbenejší.

V Protone som si splnil jeden veľký sen a ďakujem Vám za to, že ste mi v tom pomáhali. Mám však ešte niekoľko snov a myslím, že teraz je ten správny čas pokúsiť sa ich naplniť. Lebo akonáhle človek prestane snívať, prestane žiť. Ja sa napriek pokročilému veku ešte zomrieť nechystám a Vy bezo mňa prežijete tiež, takže nie je dôvod na slzy a prejavy ľútosti. Okrem toho, Open bol z môjho pohľadu skvelou labuťou piesňou a dôkazom toho, že ste v tých najlepších rukách. Prajem Vám len to najlepšie a nezabudnite si v pondelok vziať na tréning mikiny!

[wod]AMRAP 20:
5 Squat Cleans (70/50)
10 TTB
400m Run[/wod]

A čo dodať na úplný záver?! Tým, ktorí teraz skáču od šťastia, ale aj tým, ktorí dnešnému komentu uverili, odkazujem len nasledovné…