Máj lásky čas je tu! A hoci ten prvý májový deň je spájaný s oslavami práce, Vy máte pravdepodobne od práce pokoj, a môžete sa venovať viac spomínanej láske, ktorá môže mať viac podôb.
Keďže čerešne sú ešte stále v rozkvete, zajtra pod nimi uvidíte pravdepodobne veľmi veľa uslintaných párikov, ktoré sa budú naivne ochutnávať a dúfať, že ich láska prežije minimálne do ďalšieho roka.

Ak aj Vy patríte do tejto skupiny, čo keby ste to tento rok skúsili pod rozkvitnutými gaštanmi, ktorých kvety majú svojim tvarom k „láske“ podstatne bližšie?! Možno Vaša láska nevydrží ani ďalší mesiac, ale pohľad na falické kvety gaštanov môže v ženách prebudiť motýliky podstatne divokejším spôsobom ako nudná čerešňa, a na druhú métu nebudete musieť čakať do druhého rande.

Ak máte pocit, že cmáganie sa, aj to pod stromami je pre deti, tak môžete venovať svoj voľný deň láske k športu. Konkrétne k tomu, ktorý milujete viac ako čerešne, gaštany a možno viac ako svojich partnerov a partnerky, lebo Vám do toho nepindajú, tým športom je určite crossfit. Sviatok, nesviatok, v utorok máte k dispozícii štyri tréningy a teda porciu lásky pre každého.

Po bežeckom a gymnastickom tréningu príde na rad opäť ťažký kov. V dvojminútových intervaloch budete striedať striktné pressy, predné drepy a mŕtve ťahy. Minútová pauza medzi nimi Vám má umožniť to, aby ste išli v každom z nich na maximum. Ak by Vám to náhodou v prvom kole nevyšlo, k dispozícii máte aj kolo druhé, to pod čerešňou väčšinou nestihnete, lebo dôchodkyne s malými hlúpo vyzerajúcimi psíkmi striehnu na každom rohu.

[wod]2 Rounds for max reps of:
2 min. Strict presses (61/42.5)
1 min. Rest
2 min. Front squats (102.5/65)
1 min. Rest
2 min. Deadlifts (142.5/97.5)
1 min. Rest[/wod]

Utorkové deadlifty síce nebudú so super ťažkými váhami, ale ich počet môže teoreticky spôsobiť malé chvenie, ba priam až zemetrasenie.