Lásky čas je pred nami a je viac než potešiteľné, že ho odštartujeme práve v stredu. Lebo v stredu si tej lásky dokážeme akosi užiť najviac. Keďže máme pred sebou mesiac plný toho najkrajšieho citu pretaveného do najpríjemnejšieho potešenia, začneme v prvý deň láskou menej pestovanou, láskou k práci.

Prvý májový deň je totiž venovaný oslave práce a je jedno, či máš alebo nemáš svoju prácu rád. Ako dieťa som sa na tento deň vždy veľmi tešil a v škole sme sa naň poctivo pripravovali. Kreslili sme holubice mieru, vyrábali si mávatká a tešili sa na veľkolepé vojenské prehliadky, ktoré boli súčasťou osláv.

Jednoducho keď sa povie prvý máj, tak sa mi vynoria spomienky na udalosti, ktoré si dnešná mládež ani nevie predstaviť, pretože už mávatko je pre nich pojem neznámy. Na druhej strane so spomienkami prichádza aj pocit, že pomaly ale isto patrím do archívu, alebo minimálne do filmu pre pamätníkov.

Som však veľmi rád, že doba sa zmenila a ja môžem zajtrajší deň práce osláviť s Vami, prácou. A tak ako kedysi mne vyrážali dych vojenské stíhačky preletujúce ponad bystrické námestie, tak Vám zrejme na istý čas vyrazí dych stredajší workout, ktorý bude silnou metabolickou záležitosťou. Ale o tom sa radšej príďte presvedčiť na vlastnej koži…

[wod]5 Rounds:
21/16 Calorie Row
15 Burpees
9 DB Box Step Overs (22,5/15)[/wod]

Chcete „sviatok“?! Príďte si poň…