„Plné detí, sú tie svety, o ktorých každý večer sníme.“

Michael Jackson by mi určite dal za pravdu, keby sa jeho telo a duša ešte nachádzali v našom svete. S prihliadnutím na jeho vzťah k deťom je našťastie minimálne jeho duša už na svete druhom, kde svojho latino kamoša Jesusa učí moon walk, a Jesus zase jeho chodiť po vode.

S Michealom, či bez neho, zajtra majú všetky deti sviatok. Úplne všetky, pretože nie sú dobré a zlé deti. Dieťa predsa nemôže za to do akej rodiny, resp. do akého prostredia sa narodí a preto je smutné, že veľa detí sa o svojom sviatku ani len nedozvie.

Skúsme preto dopriať radosť aspoň tým, ktorým môžme a nezabúdajme, že dieťaťom je v podstate každý z nás, prakticky dovtedy kým nám žije aspoň jeden z rodičov, teoreticky aj celý život. Dôvod na oslavu máme teda všetci. My k oslave prispejeme tým, že Vám dáme možnosť vylepšiť si svoje jednorázové maximum v prednom drepe. Lebo čím silnejší drep, tým väčšia oslava.

Tréning bude zároveň prvým testom pre všetkých, ktorí svoje telesné schránky prihlásili do Proton Nutrition Challenge. Prihlasovanie je sprístupnené do piatka, všetky potrebné info nájdete v maile, alebo v prihlasovacom systéme. Myslím, že nemáte dôvod váhať, Vaše plavky si zaslúžia vyzerať dobre…

[wod]1 RM Front Squat[/wod]

Ak aj áno, určite putujú priamo za Michealom a Jesusom, takže ich môžete zajtra rozbiť úplne všetky!!!