Neviem či už máš naplánovanú svoju dovolenku, ale viem, čo mňa na dovolenkách vytáča úplne najviac. Tých momentov je niekoľko. Prvým zásadným je balenie. Myslím balenie batožiny, keďže to druhé už ani neviem ako sa robí.

Balenie na dovolenku je fajn, tešíš sa na nové zážitky, obzeráš sa pred zrkadlom a vyberáš si, čo sa Ti hodí viac, čo menej. V čom sa budeš prechádzať po pláži, čo si oblečieš na romantické večere, no jednoducho radosť baliť sa.

Úplne odlišné je však balenie pred návratom z dovolenky. Endorfíny šťastia odplávali spolu s poslednou odlivovou vlnou, už neriešiš čo si oblečieš, pretože veci do práce so sebou aj tak nemáš. A čo je ešte horšie, zisťuješ, že sa Ti kufor zrejme vplyvom tepla scvrkol, resp. že špinavé veci zaberajú viac miesta ako tie čisté, a to si si ešte nezačal baliť dovolenkové prezenty.

Ak si však dostatočne uvedomelý, tak pochopíš, že všetko raz musí skončiť a tomu baleniu sa jednoducho nevyhneš. Čo ma ale dokáže nasr…hnevať oveľa viac, je ten okamih keď otvorím dvere bytu a zistím, resp. si spomeniem, že som pred odchodom nestihol poupratovať.

Za týždeň, dva, si človek jednoducho rýchlo zvykne na to, že hotelovú izbu niekto každý deň poupratuje, ale ten niekto už doma nie je. A tak si pekne krásne zložíš kufre a môžeš začať cleanovať. Namiesto toho, aby si si ešte užil posledné spomienky na šum mora, jedlá z čínskych morských plodov, Gorana, ktorý Ti každý deň strážil lehátko na pláži, vezmeš do rúk vysávač, handru, gumené rukavice…a je po dovolenke.

Tomuto „fucked up“ momentu sa dá predísť dvomi spôsobmi, poupratuješ si pred odchodom na dovolenku, alebo sa naučíš efektívnejšie cleanovať. S druhou možnosťou Ti vieme pomôcť, a to už hneď zajtra, čo je úplne super, keďže dva mesiace dovoleniek sú ešte len pred nami. Stačí prísť na jeden z tréningov a garantujem Vám, že sa v cleanovaní zlepšíte. Otázne je, či Ti to po návrate z dovolenky nejako pomôže…

[wod]10 x 1
Power Clean[/wod]

Power clean v celej svojej kráse…verím, že aj tie Vaše budú minimálne také krásne!