Čo je pre Vás vrcholom nechutnosti?! Pri čom Vás strasie už len keď si na to pomyslíte?! Pre mňa sú to šváby (Igor nič osobné), nechutné, ploské a nezničiteľné chrobáky. Nie, Pavelka sa nebojí chrobákov, len mi proste prídu odporné a absolútne zbytočné.

Našťastie som sa s nimi nikdy nestretol v našich zemepisných šírkach, ale len počas výletov za naše hranice, ale vždy sú to veľmi nepríjemné stretnutia. S jedným sme mali tú „česť“ v Malage. Vrátili sme sa z večernej poznávacej prechádzky s nádejou v romantické pokračovanie v našom apartmáne, no divoký sex sa zmenil na divoký lov.

Nie, nemusím naháňať Aďu po izbe aby so mnou mala sex, ale hneď ako sme zatvorili dvere a rozsvietili svetlo, tak niečo prebehlo cez izbu. „Len nech to nie je šváb“ hovoril som si…bol a bol obrovský a rýchly. Snažil sa kľučkovať pomedzi nábytok, ale našťastie som ho trafil topánkou. Zachrapčal, no prežil a hneď ako som ju z neho zdvihol, rozbehol sa pod kuchynskú linku.

V amoku som pozbieral všetky uteráky, utierky, čokoľvek čím sa dali zapchať špáry pod linkou, povyberal som zo zásuviek všetku chémiu, ktorú som v tom byte našiel a začal ju dávkovať tomu nechutnému hajzlovi. 10 minút vkuse, do posledného zrnka prášku na pranie, za ktorým som svoju „pascu“ utesnil poslednou utierkou. „Zvládol som to“, hovoril som si, „Andrea Ťa bude milovať ešte viac, lebo si ju zachránil a tomu zmrdovi nedal žiadnu šancu…“

Z letargie ma vytrhlo akési tupé ťukanie, samozrejme vychádzajúce spod kuchynskej linky, pretože ten ploský hajzel si prebil cestu na slobodu a utiekol do kúpelne. To bola však jeho osudová chyba, pretože odtiaľ už nemal kam ujsť. Zavrel som dvere, počkal kým vylezie, cez kilo toaletného papiera som ho chytil za to nechutné telo, hodil do záchodu a spláchol som ho, minimálne trikrát. Už sa nevrátil, aj keď celú noc som bol v strehu…

Vás v strehu ponechá štvrtkový throwback workout od jeho samého začiatku až po koniec, pretože sa štvrtýkrát v Proton histórii presvedčíte o tom aké je to mať päťdesiatku na krku, lepšie povedané niekoľko päťdesiatok. Pozitívne je, že každý z Vás si v nich určite nájde také, ktoré mu budú po chuti, a ktorými sa len tak preženie. A pri tých ostatných si dáte pozor na to, aby neprehnali ony Vás.

[wod]TBT 8.2.2015, 21.10.2016, 16.2.2017:
Filthy Fifty:
50 Box jumps
50 Jumping pull ups
50 KB Swings (16/12)
50 Walking lunges
50 Knees to elbows
50 Push presses (20/15)
50 Back extensions
50 Wall balls (9/6)
50 Burpees
50 Double unders[/wod]

Nemôžeš prísť, lebo Ťa bolí koleno, členok alebo prsty na nohách?! To je veľmi slabá výhovorka…