Intenzita sa v piatok vráti na scénu. A návrat to bude naozaj vo veľkom štýle, to asi pochopíte už pri prvom pohľade na workout, ktorý máte v piatok pred sebou.
Pred tým ako sa dostanem k podstate workoutu, skús si spomenúť na časy, keď si Ty a aj Tvoj partner bývali každý u svojich rodičov a Vaše intímne chvíľky ste si mohli dopriať len vtedy keď rodičia vypadli z domu, alebo ste chodili do lesa, lebo tam lepšie ….. sa. Pracujme s prvou verziou (veď vôňa ihličia nie je po chuti každému) a skús si spomenúť na moment, keď si dostal sms s textom: „miláčik/chrobáčik/zlatko/pusinka/čokoľvek som sám/a doma, prídeš ma pozrieť (potešiť)?! Ale ponáhľaj sa, lebo naši nebudú preč dlho…“. V tom momente sa v Tebe prebudili všetky živočíšne pudy, pretože rodičia boli mimo domu naposledy pred mesiacov, a čokoľvek si mal vtedy na práci, si jednoducho nechal tak a utekal za svojou drahou, svojím drahým. Niekedy sa možno stalo, že si sa rozbehol tak rýchlo, že si sa pred tým zabudol obliecť a cez mesto si utekal s holým/holou, no Tebe to bolo úplne jedno pretože si mal pred očami len milostný akt, ktorý sa najbližšie mesiace možno nebude opakovať. Vedel si, že nemáš veľa času, no aj pocit chvíľkového potešenia Ťa jednoducho hnal vpred, lebo aj minúta lásky stála za šprint cez celé mesto. Neprekážalo Ti ani vedomie, že rodičia sa teoreticky mohli vrátiť skôr a nachytať Ťa u nich s holým zadkom, bolo Ti to jedno, pretože tá šelma v Tebe Ti nedovolila pomyslieť na zlyhanie a presviedčal si sám seba, že keď sa Tvoj zadok páči Tvojej drahej/drahému musí sa páčiť aj jej/jeho rodičom.
V podobnom duchu skúste pristúpiť aj k piatkovému workoutu, nie nechceme vidieť holé zadky, ani počuť koľkokrát Vám to nevyšlo a rodičia prišli domov predčasne, skôr Vás chceme nabádať k tomu aby ste v každom zo štyroch trojminútových intervalov nešetrili na bikeu/vesle energiou a snažili sa 20 kalórii zvládnuť, čo najrýchlejšie aby ste mali, čo najviac času na potešenie s činkou, resp. hrazdou. Možno budeš lapať po dychu, oči sa Ti budú prevracať ako chameleónovi a budeš ledva stáť na nohách, ale takisto si možno vyzeral/a keď si dobehol/a k svojej láske, a tá Ti aj napriek tomu dvere, dvierka a náruč otvorila s radosťou. A Teba to potešilo natoľko, že si ešte v sebe našiel energiu a dokázal jej/mu svoju lásku, tak ako ju zvládnete dokázať clean&jerkom, a zhybom.

[wod]2 Rounds Of:
3min AMRAP
20/15 Cal Bike
Max Reps Clean and Jerk (70/50)
1min Rest

3min AMRAP
20/15 Cal Row
Max Reps Pull Ups
1min Rest[/wod]

Ben a Rich spravili zrejme viac C&J a my všetci dokopy, no aj tak sa na každý jeden sústredia tak, akoby bol ich prvým v živote. Sústredenie a technika budú kľúčovými aj pre Vás, pretože budete zadýchaní a „rozbití“ z bikeu.