Tretím novembrovým hero workoutom nevzdáme hold len jednému hrdinovi, ale hneď niekoľkým, takže to bude vlastne taký hrdinský grupáčik. Po tomto zistení bude na sobotných tréningoch zrejme prevaha žien, ale to je len dobre, každý hrdina si predsa zaslúži ich obdiv a okrem toho, ženy vraj milujú chlapov v uniformách.

A prečo teda bude v sobotu tých uniformovaných mužov viac?! Pretože „The Chief“ nie je meno a ani prezývka konkrétnej osoby. Týmto pojmom sa označujú príslušníci amerického námorníctva, ktorí vynikali svojim prístupom k plneniu úloh a rozkazov a toto ocenenie sa im udeľuje ako prejav vďačnosti za ich obetavú ochranu vlasti.

V našich zemepisných šírkach zrejme nepochopiteľná vec, keďže na udelenie vojenskej hodnosti stačí byť dyslektikom a na vyznamenanie stačí na pár dní odletieť do vesmíru a postarať sa o pár čínskych prepelíc, no pre amerického vojaka je to naozaj otázka cti. Hoci mu tiež nezaručí to, že jedného dňa neskončí na ulici a jeho vyznamenania v záložni, ale to je tá odvrátenejšia strana „hry na hrdinov“.

Tá Vaša sobotná bude mať len pozitívne stránky, takže si ju rozhodne nenechajte ujsť a príďte rozšíriť zbierku svojich plastových vojačikov.

[wod]**The Chief**
5x 3min. AMRAPs in 19min.:
AMRAP in 3 min.:
3 Power Cleans (61/43)
6 Push Ups
9 Air Squats
Rest 1 minute[/wod]

Vizuálne vyzerá „The Chief“ nasledovne. Apropo keď už som spomenul vizuál,  nezdá sa Vám, že sa Jessica až príliš podobá na Simpsonovcov?!