Aký máte vzťah k pondelkom?! Predpokladám, že nepatria k Vašim obľúbeným dňom v týždni, keďže je to prvý deň po víkende a vlastne aj prvý pracovný deň. To, či je to ale aj prvý deň v týždni je otázne, pretože v niektorých krajinách je to práve nedeľa. Mimochodom vedeli ste, že slovenský názov tohto dňa pochádza od slova nedeľa, znamená to v podstate skrátene „po nedeli“?!

A po nedeli ste ešte nebdelí, a preto sa Vám v pondelok zrejme ešte nič nechce, pracovná morálka je ťažko povíkendová a všetky dôležité veci preložíte radšej na utorok. Alebo patríte do skupiny ľudí, ktorí sú po víkende jednoducho kvalitne oddýchnutí, nabudení a namotivovaní a hneď v pondelok chcete toho stihnúť ideálne dvojnásobne viac. Možnosti sú vždy minimálne dve, u žien dokonca tri.

My sme sa rozhodli, že v pondelok nebudeme brať ohľad na to, či ste si počas víkendu oddýchli alebo nie a dvojnásobne viac Vám proste šplechneme do tvárí (naozaj, ale naozaj obrazne povedané), priam dokonalo nám k tomu poslúžia muscle upy a squat snatche. Dva z najtechnickejších crossfitových cvikov si užijete v jednom workoute. Opakovaní nebude veľa, no za to Vám doprajeme na workout dlhší čas, tak aby ste si túto kráľovskú dvojkombináciu užili čo najviac.

[wod]AMRAP 15:
5 Strict Muscle Ups
4 Snatch (83/55)[/wod]

No nie je to jednoduché?! Keď to robia iní…a na videu?! Ale tak ako teraz vzhliadate k MU, ste kedysi vzhliadali ku zhybom a teraz ich väčšina z Vás zvláda bez problémov…