Z pondelkových tabát sa Vám možno ešte teraz krúti hlava a ramená ste poniektorí nechali v gyme, preto utorkový workout bude kratšia záležitosť, aspoň v tom silno dúfam.

S nepríjemným pushovaním máte pravdepodobne skúsenosti najmä z práce, pretože každý minimálne raz za život zažije šéfa (upozorňujem Vás a aj Teba Palo, že ja už som takého mal), ktorý predstiera, že je torta, no pritom je také isté h…o ako všetci ostatní vo firme, len ho niekto položil na kredenc. S tým sa musíte každý vysporiadať po svojom, len sa ho/ju prosím nesnažte rozkrájať.

V gyme máme pre Vás príjemnejšie a najmä prospešnejšie pushovanie, obzvlášť keď budete Vy tými, ktorí budú pushovať. A dokonca dvojnásobne, pretože utorkový couplet v sebe spája push pressy a push ups, ľudovo povedané kliky, nie podprsenky. Tie s „push up“ efektom môžete dámy v utorok nechať doma, lebo 50 klikov dokáže občas spraviť zázraky, a občas nie, ale s tým sa tiež musíte vysporiadať po svojom…

[wod]20-15-10-5
Push Press (42,5/30)
Push Ups[/wod]

Toto by ste si mali povinne všetci spievať počas workoutu, a ideálne by bolo, keby Vám ten wod netrval dlhšie ako trvá tento old skúúl song.