Vo štvrtok si pripomenieme workout, ktorý v Tebe možno vyvolá spomienky na posledný Christmas Cup. Skôr ako sa začneš vznášať pri spomienke na svoj nadľudský výkon, alebo roniť slzičky z toho, že si to po….kazil, tak si uvedom, že od vtedy už prešlo takmer 6 mesiacov a už sa to nedá vrátiť späť. Byť Tebou tak sa pomaly ale isto sústredím už na ten budúci, do ktorého Ti ostáva približne rovnako veľa času ako uplynulo od posledného.

Okrem vianočnej Proton súťaže si vo štvrtok pripomína celý svet deň pohybu k zdraviu. O význame pohybu pre Vaše zdravie Vám asi nemusím písať, zrejme všetci si uvedomujete, čo s Vami pravidelný pohyb robí. A teraz nemyslím len pohyb na čerstvom tele a nahom vzduchu. Myslím skôr pravidelný tréning a cviky, ktoré práve prispievajú k tomu, že aj zo spomínaných pohybov máte väčšiu radosť a potešenie, a spolu s Vami určite aj Vaši blízki. Veď ako mi jeden z Vás nedávno povedal: „od kedy k Vám chodím cvičiť, hybnosť mojej panvy nabrala úplne iné rozmery….!“

Panvy rozhodne rozhýbete aj vo štvrtok počas dvadsať minútového AMRAPu. Pri prvom cviku len mierne, keďže ním budú DU, no pri drepoch a DB snatchoch zažijú Vaše panvy doslova pohybové orgie a Vy možno zažijete čaro stredy aj vo štvrtok.

[wod]TBT 28.11.2017, 20 min AMRAP:
40 DU
30 Air Squats
20 DB Snatch (22,5/15)[/wod]

Mália sa Vám double undre, čo tak skúsiť niečo viac?! Len pozor aby ste sa dokázali z toho švihadla vymotať…