Takou najznámejšou sobotnou tradíciou sú svadby. Je pravdou, že v súčasnej dobe je už aj tento stereotyp pomaly ale isto minulosťou, no ešte stále väčšina zamilovaných párov volí za svoj najšťastnejší deň práve sobotu. Svoj názor na svadby a posvätnosť manželského zväzku radšej verejne prezentovať nebudem, keďže sú medzi Vami ľudia, ktorí sa pre tento životný krok rozhodli a doteraz ho (snáď) neoľutovali.

Sobáše sa uzatvárajú z rôznych dôvodov. Tým hlavným je samozrejme čistá všeobjímajúca láska medzi dvomi ľuďmi, potom to môže byť láska k peniazom, ak ich jeden z nich nemá a ten druhý má minimálne 90 rokov, alebo to môže byť tzv. sobáš dobrovoľne nasilu, ktorý nasleduje zhruba tri mesiace po vete „neboj sa, dám si pozor…“. Nuž, keď sa nebáli vtedy, nemali by sa báť ani spoločnej „šťastnej“ budúcnosti.

My sme dnes tiež v podstate spáchali taký malý sobáš, ktorý na vlastnej koži pocítite až v nedeľu. Do akej miery bude to precitnutie kruté záleží len a len na Vás. Lebo aj precitnutie po svadobnej noci môže dosť silno rozhodnúť o budúcnosti novomanželov.

O budúcnosť nedeľného workoutu sme sa postarali my, spojením angličákov a box jumpov. Zväzok na prvý pohľad nepríjemný a nebezpečný, no na pohľad druhý veľmi prospešný pre všetky zúčastnené strany, a teda aj pre tú Vašu. Preto by ste si ho nemali nechať ujsť, teda samozrejme len za predpokladu, že nie si vnútorne presvedčený o tom, že angličáky a svadby nepotrebuješ, v tom prípade ostaň radšej doma!

[wod]5 Rounds for reps of:
2 Minutes of Burpee box jumps
Rest 1 minute

Men: High Box + 20kg Plate
Women: High Box[/wod]

Okrem fyzickej pripravenosti, preverí nedeľný wod aj Vašu mentálnu pripravenosť. Dokážete na dve minúty vyhodiť všetko z hlavy a len angličákovať a vyskakovať na box?!