To, že je von akosi teplejšie ste si určite všimli. To, že je jún, prvý letný mesiac, ste si zrejme všimli tiež, keďže hneď v prvý júnový deň ste oslavovali deň detí. Ak Vám však aj napriek tomu ešte nedošlo, že leto sa blíži, tak si to rozhodne uvedomíte pri pondelkovom workoute.

Bude ním benchmarkový wod Nancy, a tá sa chtiac nechtiac stala akýmsi našim symbolom leta. Do tréningového programu sa dostáva tretíkrát, a tretíkrát je to v letnom mesiaci. V roku 2018 ste si ju užili v júli (9.7.), v roku 2016 v auguste (5.8.), a tak nastal čas uzavrieť letnú trilógiu a dopriať Vám rande s ňou aj v júni.

Keďže ste ju v iných ako letných podmienkach nezažili, na nepriazeň počasia sa v príde neuspokojivého času nemôžete vyhovárať. A ako dosiahnuť uspokojenie?! Teda uspokojivý čas?! Veľmi jednoducho buďte rýchli pri behu a konzistentní pri overhead drepoch. Áno, je to presne také jednoduché, alebo ste čakali krémeše?!

[wod]“Nancy“
5 Rounds for time of:
400m Run
15 OH Squats (42,5/30)[/wod]

Na to aby ste dokázali OHS zvládnuť vo všetkých piatich kolách unbroken, potrebujete ich robiť technicky správne a dodržiavať plný rozsah pohybu…