Farmári majú po odvysielaní istej reality show, v ktorej si hľadali nevesty, tak trochu pošramotenú povesť. Nemali by sme ich však všetkých hádzať do jedného vreca, pretože byť farmárom nie je zrejme med lízať, obzvlášť keď si tú nevestu/ženícha nikdy nenájdu.

Je krásne starať sa o zvieratká s láskou, ktorú tie nemé tváre do istej miery opätujú, no bližší vzťah si k nim jednoducho budovať nemôžu, pretože cesta na bitúnok nebýva príliš dlhá. Rovnako to platí aj o rastlinkách, s ktorými je to ešte komplikovanejšie, pretože tie okrem šuchotania lístkami nevydajú ani ten pazvuk.

O ne sa však tiež farmári starajú s láskou, hoci vedia, že jedného dňa prídu krutí vegetariáni/vegáni a zožerú ich úplne bez milosti. Niekedy dokonca bez toho aby ich na to pripravili, jednoducho ich odtrhnú a zjedia a je im úplne jedno, že aj tá rastlinka má suseda, že má včielku, ktorá ju chodí denne navštevovať, no to chúďa zelené bezbranné sa tým nemôže pochváliť, pretože nemá tvár.

Byť farmárom chce naozaj silnú náturu, veď o čokoľvek sa snažíte, tak o to kvôli ľudskej pažravosti prídete. Vzdajme im preto zajtrajším workoutom úctu a poďakujme im za to, že sa starajú o naše, z ich pohľadu cudzie žalúdky. Veď keď môžu mať gayovia starajúci sa „len“ o cudzie žalúďky svoj „pride“, mali by ho rozhodne mať aj farmári!

[wod]For Time:
200m KB Farmer’s Carry 2×16/2×12
50 DB Push Press 2×15/2×10
200m Farmer’s Carry
50 Sit-ups
200m Farmer’s Carry
50 Dumbbell Snatch 15/10
200m Farmer’s Carry[/wod]

Pri farmer’s carry sa nemusíte fixovať len na KB, prenášať touto technikou môžete kľudne aj klasické činky a dokonca nemusia byť špeciálne upravené ako tie vo videu…