Piatkový wod bude pre všetkých veľkou výzvou, pre niekoho dokonca dvojnásobnou. Spája v sebe totiž gymnasticky náročný handstand walk a vzpieračsky ťažké squat cleany. Tento fakt by Vás rozhodne nemal od piatkového tréningu odhovoriť, práve naopak.

Ja rozumiem, že výziev ste mali počas pracovného týždňa zrejme viac než dosť, no nie je výzva ako výzva. A akceptáciou tejto rozhodne prospejete samým sebe. Nemôžem Vám síce garantovať, že počas jedného z piatkových tréningov zvládnete chodiť na rukách, pretože vraj už nikto nič negarantuje, no minimálne sa možno k tomu handstand walku priblížite viac, ako by ste čakali.

Workout však nebude len o skillovej gymnastike, takže ak si si začal hladkať ego ako sa všetkým predvedieš HS walkom, kroť svoje vášne, pretože sa Ti môže ľahko stať, že Ťa činka pri squat cleanoch posadí tak rýchlo ako rýchlo sa vyparíš z pánskych spŕch keď Ti „náhodou“ spadne mydlo.

Váha činky však nebude jedinou nástrahou squat cleanov, pozornejší z Vás si určite všimli, že ich počet sa každým kolom zákerne zvyšuje, a teda sa môže veľmi ľahko stať, že posledných 15 cleanov Ti bude trvať dlhšie ako časť workoutu, ktorú budeš mať už za sebou.

[wod]For time:
30m HS Walk
9 Squat cleans (85/61)
20m HS Walk
12 Squat cleans
15m HS Walk
15 Squat cleans
10m HS Walk[/wod]

Nemáme Roque činky, no aj s tými našimi sa Vám určite bude cleanovať s radosťou a úsmevom na tvári?!