Číslo 45 nepatrí vo všeobecnosti k veľmi zaujímavým číslam. Ku cti mu síce slúži fakt, že je protónovým číslom ródia, ktoré je najdrahším z drahých kovov. Jeho lesk však znižuje fakt, že Donald Trump je napríklad 45tym americkým prezidentom. A on teda Amerike na lesku rozhodne nepridáva. Tomu sa však venovať nechcem a nebudem, keďže som si dal osobný záväzok, že komenty ostanú silno apolitické, lebo politika nikoho nezaujíma.

Z pohľadu crossfitera je však 45ka podstatne zaujímavejším a hlavne záživnejším číslom. Tvorí predsa polovicu opakovaní workoutu, z ktorého ide pot po chrbte už len pri myšlienke na neho. Ako náhle jeho meno vyslovíte nahlas, pot máte úplne všade. Vzhľadom na to, že nemám po ruke uterák, nechám jeho meno nevyslovené a Vy si ho môžte len domyslieť.

Zajtrajší workout mu je však dosť podobný, teda minimálne v počte opakovaní a tiež v kombinácii gymnastického cviku so vzpieračským. Gymnastika má zastúpenie v podobe toes to barov a vzpieranie prostredníctvom mojich obľúbených overhead drepov. To, či ich máte v obľube aj Vy nie je nateraz také podstatné, pretože sa im vo štvrtok jednoducho nevyhnete.

[wod]TBT 14.5.2018
For Time:
21-15-9
Overhead squats (52.5/35)
Toes to bars[/wod]

Nevieš ako zvládnuť OHS v dokonalom prevedení?! Vieš kde nás nájdeš, my Ti s nimi radi pomôžeme!