Máte to radi „spicy“?! Nedeľný hero wod by v tom prípade mal ulahodiť Vašim chuťovým bunkám. Nie, nebudeme si spomínať na žiadneho vojenského kuchára, ktorý pri sa pri výkone služby zadrhol horúcim zemiakom. Ale meno Rahoi vo mne evokuje niečo indické, a keď sa povie „indické“, tak v 90% je to spicy, zvyšných 10% tvoria bollywoodske filmy.

Zrejme tušíte správne, že v realite nemal Rahoi s Indiou nič spoločné, maximálne ju mal raz do týždňa na obed, aj to je dosť nepravdepodobné, keďže pochádzal z Wisconsinu. Vzhľadom na polohu tohto štátu by sme tam Indov hľadali asi márne. Tak ako márne hľadal hrdinskú slávu Gregory Rahoi v americkej armáde. Skôr ako sa jej dočkal totiž stihol zomrieť počas ostrého cvičenia a tak po ňom ostali len rodičia, sestra, snúbenica a workout.

Ten je rovnako krátky ako bol jeho život (zomrel v 38ich), verím však, že na druhej strane bol jeho život zase rovnako intenzívny ako bude wod nesúci jeho meno. V porovnaní s minulotýždňovými wodmi bude mať len 12 minút počas, ktorých budete chcieť stihnúť čo najviac kôl pozostávajúcich z 12tich výskokov na box, 6tich thrustrov a 6tich angličákov.

[wod]**Rahoi**
AMRAP in 12 minutes:
12 Box Jumps
6 Thrusters (43/30)
6 Bar Facing Burpees[/wod]

V roku 2012 sa s Rahoiom popasovala Jenn, a treba uznať, že vcelku statočne. Od vtedy však prešlo 6 rokov a Vy by ste mohli byť ešte statočnejší…